Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Milionová dražba na Žofíně! Hvězdy se na večírky nechodí jenom najíst zadarmo!

Martin rád podporuje projekty, které pomáhají slabším…
+ Další 4 fotografie
Docela mnoho lidí si myslí, že se české celebrity chodí na večírky jenom najíst! Jsou tu ale i takové večery, kdy se doopravdy pomáhá potřebným a pak přijde na řadu velkolepá aukce, kde lítají velmi vysoké částky... Kdo přišel tentokrát?

Činnost organizace Klubu přátel dětí dětských domovů se z velké části daří financovat díky charitativní aukci uměleckých děl známých osobností. Letos věhlasná dražba proběhla již podesáté na pražském Žofíně. Během celého působení Klubu věnovali svá díla například Jiří Anderle, Jan Brabenec, Karel Gott (77), František Ringo Čech, Kristián Kodet a mnoho dalších umělců.

Tento rok na milionové aukci vystoupil také zpěvák Martin Chodúr.

„Přijel jsem na otočku až z Ostravy, protože tematika dětí se mě momentálně silně dotýká. Sám jsem otcem malého Martínka, kterému jsou skoro dva roky. Když se narodil, uvědomil jsem si, že je dítě skutečně absolutně nevinné a odkázané na pomoc druhých. Když nemá rodiče, je to pro něj hrozný handicap, se kterým se pak musí vypořádat. Proto je úžasné, že Klub v tomto směru pomáhá. A musím se přiznat, že se i rád podívám na krásné umění, které bylo na aukci k vidění,“ popisoval svůj postoj Martin.

Dalším velkým cílem Klubu je podporovat aktivitu dětských domovů, stacionáře pro postižené a mnoho dalších. Důležitá je také výpomoc talentovaným dětem, které nemají rodinu a tím pádem žádné finanční prostředky.

„Nejrozsáhlejší činností byl od počátku sociální projekt podporovaného bydlení pro děti a mladistvé z dětských domovů, příprava do samostatného života v době jejich plnoletosti,“ doplnila Milada Karasová, která je legendou v modelingové branži.

Mohlo by vás zajímat

Další články