Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Milionová dohra autonehody Denisy Grossové: Zdemolovala vypůjčený sporťák

Se svým luxusním vozem najela do jiného auta.
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
Nehoda

Tanečnice Denisa Grossová (25) měla o víkendu autonehodu. Na mokré silnici nevybrala zatáčku a luxusním vozem Audi RS3 nabourala do protijedoucího Volkswagenu. Nikomu se při nehodě naštěstí nic nestalo. Jak ale zjistil Blesk, auto, s nímž bourala, bylo vypůjčené. Škoda na majetku rozhodně nebude malá.

Tanečnice Denisa Grossová jela se svým kamarádem v luxusním sportovním autě Audi RS3, ovšem v zatáčce ve Velké Chuchli dostala smyk a narazila do protijedoucího auta. Původní informace sice zněly, že v druhém autě jela celá rodina, ale Denisa na svém Instagramu následně popsala, že se jednalo o dvě ženy.

„Jely tam dvě paní, ani jedné z nich se nic nestalo a ani nám dvěma. Jestli si paní potom vyhledaly odbornou pomoc po své vlastní ose, to už nevím,“ přiznala ve vyjádření Denisa Grossová.

Škody na majetku

To, že se nikomu nic nestalo, potvrdila i matka Denisy Šárka Grossová (53) pro eXtra.cz. „Nebyla to ošklivá nehoda, prostě se ťukla s autem. Nikomu se naštěstí vůbec nic nestalo. I s tím spolujezdcem, že prý skončil v nemocnici, to bylo jinak. Řekla jsem jim, ať se radši nechají zkontrolovat. Ale díkybohu všichni jsou v pořádku,“ popsala.

Podle zjištění Blesku bylo auto, v němž Denisa jela a které stojí téměř dva miliony korun, vypůjčené od kamaráda, který seděl na místě spolujezdce. Výše škody podle Šárky Grossové zatím nebyla odhadnuta a je potřeba vyčkat na vyjádření odhadců. Každopádně škoda na majetku rozhodně nebude malá, airbagy byly na místě vystřelené, předek byl zdemolován a další části auta ležely na silnici. Případem se momentálně zabývají policisté z oddělení dopravních nehod.

Související články

Další články