Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milionářky Babišová a Paroubková v supermarketu? Opravdu nemáte vidiny, i partnerky boháčů musí nakupovat. Kolik utratily?

Moc lidí by tam tyto ženy opravdu nečekalo.
Zdroj: TESCO
+ Další 4 fotografie
Mysleli jste si, že manželky úspěšných a bohatých politiků nemusejí vůbec nakupovat? Tak to jste na omylu. I takové ženušky, jako je Monika Babišová či Petra Paroubková, jsou také pořádné hospodyňky a chtějí mít domácnost pod kontrolou. Nebojí se zajít i do supermarketu. A když jde o charitu, tak by ho nejradši celý vykoupily.

Nakupování ve velkých marketech se nevyhýbají ani takové paničky, ale rozruch to dokáže vzbudit pořádný. Přeci jen manželky milionářů se v nákupních centrech jen tak nevidí, většina lidí si myslí, že mají na to služebnictvo, ale nenechte se zmást. Paroubková i Babišová moc rády nakupují potraviny. A teď spojily příjemné s užitečným. Připojily se totiž k Národní potravinové sbírce, která proběhla tuto sobotu 12. listopadu.

S oběma krásnými ženami jsme se potkali v Tesku v obchodním centru Nový Smíchov, kde nakupovaly jako zběsilé. Jejich košíky rozhodně nezely prázdnotou. Na pomoc jim přišly i dcery Vivien a Margarita. A komu že to vlastně chtěly pomoct těmi ohromnými nákupy? Vybrané potraviny budou prostřednictvím České federace potravinových bank rozděleny lidem v nouzi, ale vaří se z nich třeba i obědy pro děti v dětských domovech nebo se zásobují matky samoživitelky.

Petra Paroubková přišla nejen s dcerkou Margaritou, ale přidal se nakonec i manžel Jiří, který se ale držel spíše stranou. Nakonec ale sáhl do peněženky, v supermarketu u pokladny nechali deset tisíc korun. „Pomáháme celou dobu, hlavně jsem se dnes rozhodla pomoci maminkám, mám to v čerstvé paměti a vím, jak je to drahé. Vůbec jsem se nedívala, kolik co stojí, nepřemýšlela jsem, jestli utratím pět nebo deset tisíc,“ řekla Petra. Ta je přísnou zastánkyní zdravé stravy, což potvrdila i dcera Margarita.

Štědrost nechyběla ani Monice Babišové, která je partnerkou ministra financí Andreje Babiše. „Vzala jsem s sebou dceru Vivian, takže si vezmeme dva vozíky a koupíme jak potraviny, tak i kojenecké výživy a pleny, protože moc dobře vím, že je to důležité. Všichni lidé potřebují jíst, je smutné, že někteří nemají domov a peníze na to, aby si mohli potraviny koupit, proto je pro mě zcela přirozené, že tady jsem a koupíme to my. Nepřemýšlela jsem nad tím, kolik tady nechám. Věděla jsem, že když budeme s dcerou nakupovat obě, zaplatím určitě víc než loni. Vybíraly jsme hlavně to, co je potřebné, a navrch jsme přidaly sladkosti,“ vysvětlila Monika, jež u kasy nechala víc než dvanáct tisíc korun.

A jak je to se zbytky v domácnosti u ministra financí? „My jeden dojídáme po druhým. Jak Andrej, tak já. My jsem tedy pořád všichni na nějakých dietách, respektive jíme velmi dietně, a pak jenom čekáme, co syn, který jí zcela normálně, nedojí a oba bychom to po něm nejraději dojedli,“ přiznala Monika, která u plotny příliš času netráví. „Moc nevařím, objednáváme si jídlo donáškou domů, kdy si každý objedná, co má rád, takže pak nejsou logicky žádné zbytky,“ dodala Babišová.

Související články

Další články