Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Milionářky Babišová a Paroubková v supermarketu? Opravdu nemáte vidiny, i partnerky boháčů musí nakupovat. Kolik utratily?

Moc lidí by tam tyto ženy opravdu nečekalo.
+ Dalších 5 fotografií
Mysleli jste si, že manželky úspěšných a bohatých politiků nemusejí vůbec nakupovat? Tak to jste na omylu. I takové ženušky, jako je Monika Babišová či Petra Paroubková, jsou také pořádné hospodyňky a chtějí mít domácnost pod kontrolou. Nebojí se zajít i do supermarketu. A když jde o charitu, tak by ho nejradši celý vykoupily.

Nakupování ve velkých marketech se nevyhýbají ani takové paničky, ale rozruch to dokáže vzbudit pořádný. Přeci jen manželky milionářů se v nákupních centrech jen tak nevidí, většina lidí si myslí, že mají na to služebnictvo, ale nenechte se zmást. Paroubková i Babišová moc rády nakupují potraviny. A teď spojily příjemné s užitečným. Připojily se totiž k Národní potravinové sbírce, která proběhla tuto sobotu 12. listopadu.

S oběma krásnými ženami jsme se potkali v Tesku v obchodním centru Nový Smíchov, kde nakupovaly jako zběsilé. Jejich košíky rozhodně nezely prázdnotou. Na pomoc jim přišly i dcery Vivien a Margarita. A komu že to vlastně chtěly pomoct těmi ohromnými nákupy? Vybrané potraviny budou prostřednictvím České federace potravinových bank rozděleny lidem v nouzi, ale vaří se z nich třeba i obědy pro děti v dětských domovech nebo se zásobují matky samoživitelky.

Petra Paroubková přišla nejen s dcerkou Margaritou, ale přidal se nakonec i manžel Jiří, který se ale držel spíše stranou. Nakonec ale sáhl do peněženky, v supermarketu u pokladny nechali deset tisíc korun. „Pomáháme celou dobu, hlavně jsem se dnes rozhodla pomoci maminkám, mám to v čerstvé paměti a vím, jak je to drahé. Vůbec jsem se nedívala, kolik co stojí, nepřemýšlela jsem, jestli utratím pět nebo deset tisíc,“ řekla Petra. Ta je přísnou zastánkyní zdravé stravy, což potvrdila i dcera Margarita.

Štědrost nechyběla ani Monice Babišové, která je partnerkou ministra financí Andreje Babiše. „Vzala jsem s sebou dceru Vivian, takže si vezmeme dva vozíky a koupíme jak potraviny, tak i kojenecké výživy a pleny, protože moc dobře vím, že je to důležité. Všichni lidé potřebují jíst, je smutné, že někteří nemají domov a peníze na to, aby si mohli potraviny koupit, proto je pro mě zcela přirozené, že tady jsem a koupíme to my. Nepřemýšlela jsem nad tím, kolik tady nechám. Věděla jsem, že když budeme s dcerou nakupovat obě, zaplatím určitě víc než loni. Vybíraly jsme hlavně to, co je potřebné, a navrch jsme přidaly sladkosti,“ vysvětlila Monika, jež u kasy nechala víc než dvanáct tisíc korun.

A jak je to se zbytky v domácnosti u ministra financí? „My jeden dojídáme po druhým. Jak Andrej, tak já. My jsem tedy pořád všichni na nějakých dietách, respektive jíme velmi dietně, a pak jenom čekáme, co syn, který jí zcela normálně, nedojí a oba bychom to po něm nejraději dojedli,“ přiznala Monika, která u plotny příliš času netráví. „Moc nevařím, objednáváme si jídlo donáškou domů, kdy si každý objedná, co má rád, takže pak nejsou logicky žádné zbytky,“ dodala Babišová.

Mohlo by vás zajímat

Další články