Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Milionářkami díky Instagramu! Stačilo pár fotek a tyto kočky nechutně zbohatly!

Amanda Lee pózuje především ve spodním prádle. Figuru má úžasnou!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Jsou krásné, mladé, štíhlé a pěkně chytré! Rozhodly se vydělat si úplně jednoduše a Instagram jim k tomu dopomohl! Teď si všechny užívají pohádkového jmění a ostatní pukají závistí!

Mají miliony sledujících, miliony peněz na kontě a velmi lukrativní kontrakty se sponzory různých sportovních nebo jiných drahých značek. Co víc si přát! Možná jste o nich ještě neslyšeli, ale dost možná o nich budete od této chvíle slýchat.

Zajímá vás, kolik která hvězda vydělává? Přinášíme kompletní přehled. Nutno dodat, že si ty miliony a ctitele po celém světě na Instagramu opravdu zaslouží.

Ana Cheri

Je naší první krasotinkou. Přes 4,6 milionu fanoušků a plat přes 87 milionů korun. Jak tohle dokázala? Stačilo jí její tělo. Ana je momentálně nejslavnější fitness modelkou na světě. Má 29 let a pochází z Kalifornie. Několikrát pózovala také pro Playboy. Propaguje známé fitness doplňky a na YouTube má několik videí se cvičením. Je šikovná a krásná, tak proč by ne. Ana Cheri je ze všech asi nejznámější. Několikrát pózovala pro Playboy. Se svou postavou si to určitě může dovolit.

Kayla Itsines

Je ještě štíhlejší. Dokonce předběhla Anu Cheri a vydělává víc. Abychom byli přesní, přijde si v přepočtu na 178 milionů korun. To už je jiný level. Živí se v podstatě tím samým. Je certifikovanou fitness trenérkou. Své první miliony začala vydělávat díky videím se cvičením v bikinách.

Je fakt, že díky tomu má nespočet fanoušků a také úspěchů. Nejeden začne hubnout, když vidí její bezchybné tělo. Kayla Itsines je ze všech nejštíhlejší, to je jasné. Jako ostatní je i ona na Instagramu velmi úspěšná.

Paige Hathaway

Je další fitness hvězdou s perfektní postavou. Má 26 let a pochází z Minnesoty. Účet na Instagramu jí pomohl vydělat 138 milionů korun. Paige uploaduje na svou stránku výživové plány a správné jídelníčky. Slibuje krásné tělo za bezmála 90 dní. Jdete do toho? Mnozí by chtěli vydělávat jako Paige Hathaway.

Chantel Zales

Má sladkých 25 let a na jejím kontě najdeme „pouhých“ 131 milionů. Chantel se pravidelně objevuje na obálkách známých časopisů. Má i svůj vlastní kalendář. Na ni je opravdu radost pohledět. 25letá Chantel Zales toho už na svůj věk hodně vydělala.

Claudia Alende

Je z Brazílie a rozhodně má co nabídnout. Předvádí hlavně spodní prádlo. Coby modelka si přišla na 76 milionů a vydělává dál. Je také vítězkou brazilské verze Miss Bum Bum. Claudia Alende je z Brazílie. Se svým zadečkem vyhrála Miss Bum Bum.

Abigail Ratchford

Snědá a krásně tvarovaná, to je Abigail. Ve svých 23 letech dobyla svět. Za fotky v Playboyi a dalších slavných časopisech inkasovala už 84 milionů. Prodává vlastní kolekci oblečení a na Instagramu ji sledují 3 miliony lidí. Abigail Ratchford. Nadějná modelka a fitness trenérka.

Laci Kay Somers

Laci je další zbohatlicí díky Instagramu a výživovým fitness doplňkům. Její pracovní náplní je stejně jako u předchozích slečen propagování vlastního těla. Jak prosté! Je milionářkou a na Instagramu ji zbožňují. Tipli byste Laci 24 let?

Bella Falconi

Tato dáma zaoblených tvarů je především motivačním řečníkem. Radí lidem, jak žít spokojený život a mít se rád. Samozřejmě by to nebylo ono, kdyby si nepřivydělávala modelingem. Pyšní se 2 miliony fanoušků a 62 miliony. Bella Falconi je především motivačním řečníkem. Jejím cílem je naučit lidi, jak se mít rádi a vést spokojený život.

Amanda Lee

Blonďatá Amanda toho taky zvládá víc najednou. Je modelkou, fitness instruktorkou a cvičitelkou pilates. Nejraději však pózuje spoře oděná. Aby ne, když si díky tomu přišla na 69 milionů. Amanda Lee pózuje především ve spodním prádle. Figuru má úžasnou!

Alexa Jean Brown

Je poslední z deseti slavných krásek z Instagramu. Ve svých 24 let je hrdou matkou. A kariéru si postavila na videích, ve kterých hubne poporodní kila. Povedlo se. Vydělala si zatím 54 milionů a pokračuje dál. Rozjíždí webovou stránku, kde nabízí rady a pomoc při cvičení, hubnutí, líčení nebo módě. Alexa Jean Brown je pilná cvičitelka a milující matka.

Všech těchto deset sexy koček se dost možná stane inspirací pro novoroční předsevzetí.

Související články

Další články