Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Milionář z chudého obýváku? Takhle dnes vypadá Vladko z VyVolených!

Vladko se výrazně nezměnil.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Dvojnásobný vítěz nejúspěšnější české reality show s názvem VyVolení měl všechny předpoklady k tomu, aby ve světě showbyznysu způsobil pořádný fičák. Jenže Vladko Dobrovodský (40) se však rozhodl žít mimo kamery. Možná to způsobila astronomická výhra v podobě milionů korun... Jak ale dnes vypadá?

Občas se objeví snímek, na němž je zachycen Vladko, který po vítězství v první řadě VyVolených zažil neskutečný uragán zájmu o svou osobu. S dalšími roky to ale vypadalo, že zmizel ze světa.

Teď se opět objevil snímek, jak si hoví na gauči v obýváku v přítomnosti psa, kterého drbe za ušima. Vesele se usmívá. Mnohé jistě zaskočí vybavení pokoje, které by s tím, co vyhrál, mělo být celé minimálně ze zlata.

Dobrovodský po 13 letech, kdy se poprvé objevil na obrazovce, zmužněl, ale z posledního snímku je patrné, že z tváře mu zmizelo pro něj typické strniště. Podle úsměvu se ale dá soudit, že se mu vede dobře a je spokojený. A o tom nakonec svědčí i mírné bříško, které měl i ve vile hříchů.

Mohlo by vás zajímat

Další články