Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Milionář z Big Brothera se svlékl… Takové tělo má David Šín alias Shrek!

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
V roce 2005 televize Nova na svých obrazovkách uvedla reality show Big Brother a představila 17 soutěžících. Mezi nimi i svalnatce Davida Šína (37), jemuž se kvůli jeho postavě začalo přezdívat Shrek. Právě on si na konci soutěže odnesl astronomických 10 milionů korun. Aktuálně eXtra.cz získalo jeho snímky, z nichž je patrné, že s kulturistikou tenhle obr nepřestal.

Když se mu objevila pohádková suma na účtu, začalo nespoutané veselí. Nejedna žena se vloudila do jeho přítomnosti, dokonce třeba Lena Záhorská, která s ním soutěžila ve vile. Peníze lítaly vzduchem, ale David rozhodně myslel na zadní vrátka. „Něco se utratilo, něco jsem popůjčoval. Řekněme třeba něco kolem milionu korun. A jak to v Česku bývá, co se půjčí, už se nevrací. Musel bych ty lidi dát k soudu. Dodnes mám směnky na peníze, které asi jen tak neuvidím. Jinak mi samozřejmě nějaké peníze zbyly, ale dal jsem si je stranou, abych žil tak, že nemusím chodit do práce a užíval si, jak potřebuji,“ přiblížil Shrek svou finanční situaci pro eXtra.cz.

Přiznal ale i to, že jeho největším koníčkem je stále návštěva posilovny. „Makám pořád. Občas si dám pauzu, ale pořád cvičím. Je to moje práce, ale i zábava. A proč to dělám? Abych se mohl jednou týdně pořádně přejíst a nepřibrat,“ smál se Shrek. Jak vypadá se podívejte na aktuálních snímcích z dovolené, kde byl se svým kolegou ze soutěže Milanem.

Související články

Další články