Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Milionář Vladko z VyVolených po letech: Z ubrečené hysterky je chlap!

+ Dalších 9 fotografií
Vyvolení
Patnáct let od první výhry, téměř sedm od druhé. Pro reality show VyVolení je Vladko Dobrovodský (41) legendou. S miliony na kontě pláchl do Španělska, kde chtěl rozjet podnikání. Pak si sundal růžové brýle a pelášil zpátky do Prahy. Dnes slaví už jednačtyřicáté narozeniny a my víme, jak dnes vypadá.

Jestli někdo nestárne, je to Vladko Dobrovodský (41). Dlouhovlasý vousáč, který vytřískal miliony z hysterických záchvatů ve VyVolených, slaví už jednačtyřicáté narozeniny. Přesto se téměř nezměnil!

Na ulici byste si ho rozhodně s nikým nespletli. Taktikou ubrečených výlevů se mu reality show podařilo dvakrát vyhrát. Potom už nemusel řešit, jestli mu přijde výplata, protože měl konto nacpané k prasknutí.

Štěstí zkoušel Vladko ve Španělsku, kde se mu ale nedařilo. Po druhém triumfu ve VyVolených v roce 2013 o něm byl ještě chvíli slyšet, pak se ale po Vladkovi slehla zem. Nikdo neví, co dnes dělá a kde je mu konec. S největší pravděpodobností však žije v Praze.

Čas od času si na sociální síti vystaví aktuální fotky, z nichž je jasné, že si život užívá plnými doušky. Navíc zmužněl a nikdo by si z něj už nestřílel, že je víc ženská než chlap.

Přejeme všechno nejlepší!

Mohlo by vás zajímat

Další články