Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Milionář Richard Chlad pro eXtra.cz o Anně-Marii Kánské: Co na ženách nesnáší

Milionář Richard Chlad pro eXtra.cz o Anně-Marii Kánské: Co na ženách nesnáší
Zdroj: Se souhlasem Richard Chlad
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Bývalý automobilový závodník Richard Chlad (58) je kromě svých úspěchů coby profesionální jezdec znám také tím, že má rád přítomnost půvabných dam. Už téměř rok je šťastně zadaný s Annou-Marií Kánskou (26), která nedávno dokončila vysokou školu. Redakci eXtra.cz podnikatel prozradil plány s půvabnou partnerkou a svěřil se, jaké ženy příliš nevyhledává. 

Richard Chlad je nejenom bývalý automobilový závodník, ale také vlastník společnosti Krijcos, zaměřené na oblast zábavního průmyslu.

Svůj první milion vydělal přeprodáváním zboží, které nakoupil v zahraničí. Už rok je šťastný po boku půvabné Anny-Marie Kánské.

"Na Anně si nejvíce cením její bezprostřednosti. Anna je opravdu na současnou dobu ojedinělý a krásný člověk, a to nejen svým vzhledem. Dodělala vysokou školu a myslím, že má talent a všeobecný přehled. Cením si její upřímnosti, prakticky vůbec jsme se za celou dobu nepohádali. Je nesmírně přátelská," rozpovídal se o své současné partnerce pro eXtra.cz Richard Chlad.

"Na ženách obecně nejvíce obdivuji, jak dokážou mít na určité věci tak dobrý odhad," pokračuje s tím, že jsou ale ženy, které vyloženě nemůže vystát.

"V podstatě pro mě největší peklo a to, co fakt nesnáším, je opilá a zfetovaná žena. Pro mě je to odstrašující případ ženství," říká Richard Chlad.

Richard Chlad a svatba s Annou-Marií Kánskou?

"Tohle téma vůbec neřešíme. Budeme mít první rok. Myslím, že to vyplyne z přirozenosti. V tuhle chvíli to je zbytečné řešit a ani to řešit nechceme. Na tohle se mě zeptejte za rok nebo za dva," říká o svatbě s krásnou partnerkou Chlad.

"V tuhle chvíli je jasný program na dva tři roky. Chceme poměrně hodně cestovat. Budeme trávit čas přes léto na mé lodi v Chorvatsku i s mladšími dětmi a celou rodinou. Na zimu se snad situace trochu uklidní. Chtěli bychom jet do Thajska a pohybovat se někde v teple," dodává.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy