Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Milionář mezi námi: Karel Janeček prozradil, nejtěžší byla návštěva ghetta

Karel Janeček dal na týden sbohem své půvabné ženě i malé dceři.
Zdroj: TV Prima archiv
+ Dalších 10 fotografií
reality show
Už dnes budou moci diváci televize Prima sledovat druhý díl celosvětově úspěšné reality show Milionář mezi námi, ve které si sedm českých milionářů vyzkouší život dobrovolníka. Na týden opustí svoji rodinu, podnikání i kreditní karty a s pouhými 550 korunami se vypraví do cizího města, aby zde pomáhali potřebným a na konci své týdenní mise jim ze svého věnovali statisíce korun. Sledujte dnes ve 21:35 na Primě!

Dnes se na dobrovolnickou misi vydá miliardář Karel Janeček (47). Matematik, podnikatel a jeden z největších českých mecenášů na týden změní svůj život, opustí práci i rodinu a vydá se jako dobrovolník do Plzně. Pozná příběhy lidí z opačného společenského žebříčku. S kůží na trh ale půjde i on sám.

"Návštěva bezdomovského ghetta byl skutečně adrenalin. Hlavně když jsem mohl být v kontaktu s rodinami, které mají postižené děti. To mi skutečně hodně dalo, to si pak každý člověk uvědomí, jak se vlastně má dobře. Když to vidíte tváří v tvář, tak je to mnohem silnější," řekl své prví dojmy z show Milionář na první pohled Karel Janeček eXtra.cz.

V kontrastu s životy těch, kteří využívají podpory dobročinných organizací, ukazuje reality show Milionář mezi námi i život samotných milionářů. Nechá diváky nejen nahlédnout do jejich rodin a domů.

"Jestli byl nějaký moment skutečně náročný, tak to bylo ve chvíli, kdy jsem třídil prádlo pro lidi bez domova," vysvětluje Janeček. Karel Janeček ukáže, jak a kde žije, jaký vztah má s partnerkou a jak se stará o svou dvouletou dcerku Isabelku.

Protože Janeček v reality show vystupuje inkognito, musel projít proměnou. "Když jsem se na sebe podíval poprvé do zrcadla, přišlo mi vtipné, že jsem sám sebe nepoznal. Nepoznala mě ani moje dcerka Isabelka, které byl v té době rok a kousek. Byla zmatená, když jsem na ni začal mluvit. Bylo zajímavé mít jinou identitu, občas jsem se prokecl, ale naštěstí to lidé nezaregistrovali," vzpomíná na natáčení Janeček.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy