Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Milionář byl obviněn ze smrti svého syna (†11): Na dovolené ho opilý přejel lodí

Nešťastná náhoda.
Zdroj: pixabay / facebook
Tragédie
Člen velmi bohaté a vlivné mexické rodiny Javier Burillo (57) byl obviněn ze smrti svého jedenáctiletého syna, kterého přejel jachtou na dovolené poblíž San Francisca. Burillo byl navíc podle policie v době tragédie pod vlivem alkoholu. Druhý syn, který při nárazu na vlnu také vypadl z lodi, vyvázl se zraněnou nohou. Mexičan byl v pondělí na kauci 1 milion dolarů propuštěn na svobodu.

Luxusní dovolená se stala pro rodinu zámožného mexického podnikatele obrovskou tragédií. Při plavbě lodí u ostrova Angel v Kalifornii narazila jachta na velkou vlnu. Nárazem oba podnikatelovi synové (†11, 27) vyletěli do moře. Otec se je snažil zachránit, naneštěstí ale mladšího syna lodí přejel.

Chlapcova zranění byla velmi vážná a v jachtařském klubu, kam otec oba syny po nehodě zavezl, ho prohlásili za mrtvého. Informuje o tom americký deník usatoday.com. Starší syn byl s řeznou ránou na noze převezen do nemocnice a vyhlídky na jeho uzdravení jsou prý dobré.

Podle policejního náčelníka Michaela Cronina byl Burillo obviněn ze smrti svého syna, způsobené bezohlednou jízdou. K obvinění přispěl i fakt, že byl Burillo v době nehody pod vlivem alkoholu.

Podle zahraničních médií pochází Mexičan z velmi vlivné a zámožné rodiny. Burillo se pohybuje v oblasti realit. V San Jose postavil luxusní hotel del Cabo a jeho rodina založila mediální společnost Grupo Televisa, která poskytuje programové a zpravodajské pořady v celé Latinské Americe.

Burillo byl v pondělí propuštěn na kauci ve výši jednoho milionu dolarů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy