Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Miliardy Jaromíra Soukupa: Co za majetek čeká na Agátu Hanychovou

Jaromír Soukup měl Agátu nedávno ve svém pořadu.
Zdroj: se souhlasem TV Barrandov / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
ANALÝZA

Jak web eXtra.cz již informoval, Agáta Hanychová (37) má podle svých vlastních slov randit s miliardářem Jaromírem Soukupem (53). Jakým majetkem se její televizní magnát může pyšnit?

Jaromír Soukup: Z čeho má stamiliony

Podnikatel Jaromír Soukup sice může být některým lidem k smíchu, především kvůli svým desítkám pořadů na TV Barrandov, které mnozí považují za vrchol sebestřednosti, avšak když dojde na byznys, vydělávání a investování peněz do majetku, ukáže se, že tento muž není žádné neschopné ořezávátko.

Založil a provozuje úspěšnou reklamní firmu, má vydavatelství a k tomu i často skloňovanou televizi. A díky tomu všemu mu pane říká řada majetků.

Agáta Hanychová: Kam ji vezme spát?

Oficiálně Soukup bydlí v pražském Braníku v poměrně nevzhledné novější stavbě, jejímž vlastníkem je akciová společnost J.S.P., a.s. (že by Jaromír Soukup Property?), v které je sám ředitel televize předsedou představenstva a jeho exmanželka a syn v dozorčí radě. Sídlí tu také některé Soukupovy společnosti.

Akciovce patří také budova TV Barrandov, nepřekvapivě na stejném pražském kopci. Před čtyřmi lety pak buď právnická osoba, nebo přímo na sebe Soukup, pořídila část jedné z nejdražších budov republiky, v mrakodrapu V Tower, kterému se lidověji říká „véčko“. Získala tu dvě patra, čtyři byty a stálo to ke čtvrt miliardě korun.

Momentálně Soukupovi (přesně řečeno jeho akciovce) už ale patří jen jednotka v 22. patře, označená jako ateliér, s 60 metry čtverečními, malým balkónem, sklepem a garážovým stáním. Za tu zaplatil(a) proti celkové částce vlastně „jen drobné“: 15,9 milionu korun.

Jeho děti Lukáš (27) a Natálie (21) od tatínka darem získaly jednu velkou bytovou jednotku, samostatně pak každé ještě další. Papá je evidentně uměl skvěle zabezpečit...

Zahraniční luxus: New York, Rakousko a Španělsko

Mimo to Jaromír Soukup peníze utrácel i v zahraničí.

„V pořadu Instinkty Jaromíra Soukupa už několikrát hovořil o svém nádherném bytě ve 35. patře mrakodrapu na prestižní adrese na Manhattanu v New Yorku. Má z něj pohádkový výhled na celé město. V zimě zase velmi rád jezdí do svého domu v rakouských Alpách, a když zatouží po moři a sluníčku, využívá vlastní vilu ve Španělsku, ke které má citový vztah,“ tvrdí jeho týdeník Sedmička s tím, že šéf miluje ve Španělsku nejen tamní počasí, přírodu a jídlo, ale hlavně lidi. A podle všeho se právě sem chystá na první společnou dovolenou s Agátou.

Další domácí nemovitosti

A co ještě zbývá? V Česku toho takzvaně sám na sebe vlastně Jaromír Soukup zase tolik nemá. I když, jak se to vezme…

Se znalostí toho, že grunt je základ a hodí se v každé době, ve Středočeském kraji vlastní v katastrálním území jedné z obcí celkem 18 tisíc metrů čtverečních orné půdy. V jiné blízké obci dokonce téměř 36 tisíc metrů čtverečních.

V okrese Příbram mu pak v jednom městysu říká pane starší stavení s obří zahradou o velikosti 4,4 tisíce metrů čtverečních. To se klidně dá používat jako víkendové bydlení. Okolo je přírody tolik, že si v ní odpočine i ten nevytíženější manažer.

Jaromír Soukup měl štěstí, protože podle katastru nemovitostí za stavení i s pozemky dal před čtyřmi lety dnes už pakatel: pouze něco přes dva miliony korun.

Zkrátka a dobře: pokud se tihle dva sobě vzájemně neomrzí, může toho Jaromír své milované Agátě nabídnout opravdu hodně.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy