Bylo jednou mladé obyčejné děvčátko ze Zlína (tehdy Gottwaldov), které se v roce 1977 provdalo za současně nejmocnějšího muže planety – Donalda Trumpa. Jistě je všem jasné, že řeč je tady o Ivaně Trump (68), která se za svobodna jmenovala Ivana Zelníčková.

Její pohádkové manželství skončilo po patnácti letech kvůli nevěrám z Donaldovy strany. Přesto všechno Ivana svému bývalému muži porodila celkem tři zdravé děti, a to jí do smrti zajišťuje solidní místečko na výsluní. Značka Trump je totiž k nezaplacení.

Ivana před pár dny zavítala do Čech na prestižní akci Czech TOP 100, která se konala na Pražském hradě. Kdekdo se s ní chtěl vyfotit a kdo náhodou nebyl přítomen a nebo to nestihl, tak ji odchytl alespoň v hotelu Four Seasons, kde Ivana bydlí.

Právě do jednoho z nejluxusnějších hotelů v republice vyrazil i bývalý ministr financí Andrej Babiš (62). Jak se říká, vrána k vráně sedá, a co je víc než si po delší době poklábosit s někým, kdo má doma také miliardy… Tomu se panečku říká výzva. A o tom, že Ivana Trump si potrpí na opravdu kvalitní a drahé věci se můžete přesvědčit u nás v galerii, kde zjistíte, kolik stál její celkový outfit.

“Paní Ivana Trumpová je ze Zlína, proto jsme mluvili o Baťovi. Probrali jsme taky vnoučata, má jich devět, já dvě. Prahu miluje a přijde znova na oslavy 100 let vzniku samostatného státu,” napsal seriózně na svůj Facebook Andrej Babiš.

Těžko říct, jak se Ivana v tu chvíli cítila, její mimika má totiž kvůli botoxu své limity.