Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miliardářské dítko na cestě. Nicky Hilton čeká s pohádkově bohatým Jamesem Rothschildem první miminko

Manželé se nemohou dočkat prvního mimča.
Zdroj: Profimedia.cz
Ti dva se hledali, až se našli. Dědička hotelového řetězce Nicky Hilton (32) a člen slavného rodinného klanu James Rotschild (32) se jen před pár měsíci vzali a už čekají své první děťátko. Už teď je jasné, že se z mimina stane obletovaná celebrita a narodí se do zlaté kolébky.

Pár ještě radostnou novinu veřejnosti nepotvrdil, zato jejich společný známý si pustil pusu na špacír. Manželé se nemohli dočkat a rodině a nejbližším se svěřili, že se pravděpodobně na líbánkách zadařilo a jejich famílie se rozroste. Jenže netušili, že se s tím někdo svěří i magazínu People.

"Nicky je nadšená, že se stane maminkou. Cítí se skvěle,“ prozradil blízký zdroj.

Za chvíli ale už Nicky Hilton nebude moci zatloukat, až jí poroste bříško. Přeci jen při její velmi štíhlé postavě to bude vidět coby dup. Paris už se prý taky nemůže dočkat, až bude tou rozmazlující tetou.

Mladší ze slavných sester Hiltonových si Jamese vzala loni v červenci po čtyřleté známosti. Od té doby už se jen úpěnlivě čekalo, kdy ta radostná chvíle přijde. Už teď je jasné, že obě slavné rodiny budou to škvrně rozmazlovat a zahrnovat tím největším luxusem. Ale snad z něj nestvoří namyšleného fakana. Přeci jen Hiltonek někdy bylo až příliš…

Související články

Další články