Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Miliardářská svatba Aleny Šeredové se blíží: Sto hostů a obřad na speciálním místě

Alena Šeredová v elegantním modrém kostýmu.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
Svatba

Modelka a miss Alena Šeredová (45) se bude zanedlouho vdávat. Pohádková svatba s italským miliardářem Alessandrem Nasi (49) se uskuteční již 17. června v italském městě Noto na Sicílii. A Blesku se podařilo získat detaily z plánované veselky.

Půvabná modelka Alena Šeredová si řekne ANO se svým milovaným italským podnikatelem a miliardářem Alessandrem Nasi již velmi brzy. Veselka se totiž odehraje 17. června v obci Noto na Sicílii a za svědka jí podle informací Blesku půjde Lavinia Borromeo (46), manželka úspěšného amerického podnikatele Johna Elkanna (47).

Na svůj Instagram přidala Alena fotografii, na níž kadeřník Marty Tyl připravuje ženicha, modelka potvrdila, že se zatím jedná jen o přípravy. Budeme mít asi sto hostů a venkovní párty. Vše zorganizovala moje kamarádka a svatební koordinátorka Alessandra Brillová, která připravovala svatbu i Chiary Ferragni v Notu,“ prozradila kráska.

Speciální místo

Svatba proběhne na speciálním místě. „Bereme se na místě, kde jsme ani já, ani Alessandro nikdy nebyli. Chceme, aby to pro nás oba bylo překvapení, jedinečná vzpomínka,“ nechala se slyšet.

A zatímco pro Alessandra je to teprve první veselka, pro modelku to bude již druhá svatba. V roce 2011 se provdala za italského fotbalistu Gigi Buffona (45), s nímž má syny Thomase a Davida Lee, jak píše web Oggi. Rozvod přišel v roce 2014, kdy Alena zjistila, že ji podvádí. S Alessandrem Nasim, který je dědic automobilky Fiat, má modelka dcerku Vivi.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy