Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miliardářka Taylor Swift prý klofla další celebritu! Je to tenhle sexy DJ s ještě větším kontem, než má ona!

Zdroj: koláž archiv
+ Další 3 fotografie
Že by nový hvězdný párek na obzoru? Americká zpěvačka Taylor Swift byla několikrát za poslední dny přistižena ve společnosti jiného úspěšného muzikanta.

Bohaté portfolio (ex)přítelů Taylor Swift (25) je pravděpodobně rozšířeno o další jméno. Americká zpěvačka je v poslední době až podezřele moc spatřována ve společnosti jistého muže. A jeho jméno asi nikoho nepřekvapí, vlastně je až s podivem, že se dvojice k sobě nedala už dřív.

Za a) je totiž slavný a za b) do kapsy taky hluboko nemá, což známá šetřilka, které peníze obzvláště voní a nevynechá příležitosti, jak si nahrábnout o dolar víc, jistě ocení. Podle některých indicií by jejím novým protějškem měl být momentálně nejbohatší DJ světa Calvin Harris (31)!

Pár byl spolu několikrát přistižen na veřejnosti a vrabci na střeše cvrlikají, že za tím neměly stát jenom pracovní záměry. Když se navíc ohlédneme zpět na seznam zpěvaččiných bývalých, jenž čítá hvězdy od Jacka Gyllenhaala přes Harryho Stylese až po Zacka Efrona, Calvin Harris je celkem logickým pokračováním řady.

Teď spíš pojďme vypisovat sázky, jestli to vydrží déle než měsíc, a pojďme si představovat, jak asi bude znít song, kterým si Swift doplní svou kolekci písniček věnovaných ex

Související články

Další články