Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miliardář Richard Branson se kvůli prohrané sázce změnil na transsexuála

Miliardář Richard Branson se kvůli prohrané sázce změnil na transsexuála
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií

Když už se chcete vsázet, tak to aspoň dělejte stylově a ve velkém tak jako miliardář Richard Branson, majitel společnosti Virgin, který vyvrací pověru, že Britové jsou národ sucharů.

Sir Branson (62) se vsadil sice s kamarádem Tonym Fernandesem, ale jinak majitelem konkurenční stáje formule 1, kdo si povede na mistrovství světa lépe. Branson před třemi lety prohrál a právě služba na palubě letadla v dámské uniformě byla podmínkou splacení dluhu ze sázky.

Na výstup fousaté letušky si musel Fernandes počkat tři roky, teprve teď se povedlo Richardovi vytrhat všechny chlupy na nohou, sehnat perfektní uniformu a hezky vyleštit bradku. Branson nastoupil na plnou službu na palubě letadla AirAsia na trase Perth - Kuala Lumpur, kde musel dělat úplně všechno, co letušky dělají.

To znamená nejen roznášet nápoje, ale třeba i čistit toalety. A na palubě speciálního letu, kdy výtěžky z něj půjdou na charitu nemocným dětem, se nejen staral o hosty, ale udělal i své profesionální faux pas.

Fernandese celého zlil donesenými nápoji, když "omylem" zakopnul. Bylo tak jasné, že mu jeho výhru nehodlá darovat jen tak, a Fernandes se musel po žertíku letušky Bransona kompletně převléknout. Prostě zábava ve velkém stylu.

Související články

Další články