Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Miliardář Miloš Kant je Dan Bilzerian chudých: Chlubí se snímky v obležení laciných ženštin

Miliardář Miloš Kant je Dan Bilzerian chudých: Chlubí se snímky v obležení laciných ženštin
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
kdo s koho?
Miliardář Miloš Kant (63) je vskutku nezmar. Po nevydařeném vztahu s Margaridou Aranha (26) se na sociálních sítích chlubí fotkami se slečnami a vypadá to, že po Margaridě vůbec neteskní. Dokonce se objevily spekulace, že už si za ni našel náhradu. A kupodivu toho jeho nový objev má s Margaridou společného víc, než si myslíte.

Česko-švýcarský podnikatel Miloš Kant už dávno nesmutní po reality show hvězdičce Margaridě Aranha. Našel si totiž za ni náhradu, která je Margaridě neskutečně podobná a navíc toho mají hodně společného.

Podle všeho by se mělo jednat o mladičkou dívku jménem Joana Afonso, která je také z Portugalska, také tančila v Kantově nočnímu klubu a svým způsobem je i reality show hvězdička. Podle fotek na sociálních sítích miliardář chytil druhý dech a s mladými ženštinami to pěkně rozjíždí.

Před nějakou dobou umístil na Instagram fotky v obležení několika slečen. A že jich není málo. Na první pohled to vypadá, že se Kant snaží působit jako Dan Bilzerian. Problém je v tom, že Kantovy dívky nejsou ani zdaleka tak půvabné jako ty od Dana. A rozhodně nemají tak dokonale vytvarované postavičky.

Miloš Kant mezi slečnami spíše působí jako takový Dan Bilzerian chudých. Co myslíte vy?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy