Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Miliardář Mark Zuckerberg tráví svou dovolenou daleko skromněji než obyčejní lidé

Mark Zuckerberg a jeho žena Priscilla Chan jsou proslulí svou nenáročností.
Ke štěstí jim stačí velmi málo.

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg (28) je velmi netypický boháč. Na kontě mu v poslední době přistály další dvě miliardy, ale i tak byste si ho na ulici spletli s kdejakým batůžkářem, co má zrovna problémy sehnat peníze na slušný hotel.

Mark a jeho žena Priscilla Chan si vyrazili na společnou dovolenou, a i když ji tráví na luxusních Havajských ostrovech, ke štěstí jim stačí jen surfové prkno, bungalov na spaní a pouliční obchod s hamburgery.

Na rozdíl od jiných boháčů, kteří mají kolikrát majetek menší než Mark, žijí mladí manželé velmi skromně a nehodlají se na veřejnosti předvádět. Vzdělaná lékařka Priscilla hodlá chodit do práce, jak jen to půjde, zrzavý nerd Mark se raději namísto počítání peněz věnuje své společnosti.

Dovolená na Havaji přesto nebyla náhodná, chtějí si tam koupit nějaký prázdninový domek, ale realitní agentury by na nich těžko něco vydělaly. Vždyť i v kalifornském Palo Alto žijí jen ve skromném domě a na Havaji nehodlají dělat výjimku.

Namísto opulentních večeří, drahých bouráků a superluxusních domů tráví čas utrácením peněz za běžné radosti života, jako je dobrá zmrzlina nebo kafe s přáteli. Podívejte se na Marka – stále na nohou tahá ty pantofle, které nosil ještě jako student po chodbách Harvardu.

Mohlo by vás zajímat

Další články