Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Miliardář Karel Janeček veřejně promluvil o svých ženách: Jsem šťastný, že mohu žít svobodně, a děkuji Lilii i Mariem za jejich lásku

Miliardář Karel Janeček veřejně promluvil o svých ženách: Jsem šťastný, že mohu žít svobodně, a děkuji Lilii i Mariem za jejich lásku
Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
Miliardář Karel Janeček se nikdy netajil tím, že ho láká vztah s více ženami. Monogamie není nic pro něj a přítomnost žen si opravdu užívá. I když je v současné době ženatý s Tunisankou Mariem Mhadhbi, nedávno se zamiloval do vystudované politoložky. S Lilií Khousnoutdinovou čeká dítě a poprvé se ke svým vztahům veřejně vyjádřil na sociálních sítích.

"Včera jsem se vrátil z báječné dovolené v poušti v Jordánsku. Vnímám, že je důležité se vyjádřit k bulvárním výstupům ohledně mých osobních vztahů," začíná Karel Janeček (44) vysvětlovat, jak to vlastně se svými ženami má.

"Jsem člověk, který je otevřený lásce. Nenechám se svázat společenskými konvencemi, předsudky a omezeností mnohých. Pevně věřím, že pravdivost a otevřenost jsou klíčové hodnoty pro kvalitní vztah lidí. Svoboda je pro mě na vrcholu lidských hodnot a jsem si vědom, že tímto postojem budím rozporuplné emoce."

Své ženy Mariem, se kterou má syna si velmi váží, ale lásce poručit nedokázal. Do cesty se mu přimotala opravdu nádherná Lilia a čekají spolu potomka. Pro ni tato situace také není zrovna jednoduchá, ale podle jejích slov je mezi ní a Karlem opravdu silné pouto a chce to se zámožným podnikatelem zkusit.

"Ačkoliv můj vztah s Mariem je krásný a plný lásky, před časem jsem se zamiloval do nádherné a obdivuhodné ženy Lilie K. Jsem šťastný, že spolu čekáme dítě a cítím k ní hluboký závazek uzavřený buddhistickým svatebním obřadem. Vím, že situace je velmi složitá a teprve uvidíme, co přinese budoucnost," pokračuje Karel v přiznání.

Závěrem dodává, že si velmi váží toho, že může žít svobodně a děkuje za lásku, kterou mu dává vystudovaná politoložka Lilia i Mariem.

Související články

Další články