Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Miliardář Karel Janeček oznámil manželce: Máme ještě jednu ženu, už jsme tři! Je to kněžka sexu a bohyně orgasmů

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
Svůdný a charismatický miliardář Karel Janeček (44) si ke své manželce přibral ještě další krásku. Janeček vždy říkal, že monogamie pro něj není to pravé ořechové. Jeho další kráska má tatarské kořeny a hodně se zajímá o ženskou sexualitu.

Už před manželstvím mu vyhovovalo mít více žen. Prožil si vztah s Českou Miss 2004 Janou Doleželovou, která pro jeho mnohoženství pochopení neměla. Byl z toho pak trapas, když Doleželová musela sledovat, že je jednou z mnoha.

Se svou tuniskou matematičkou Mariem má Janeček syna, čtyřletého Karla. Z předchozích vztahů má ještě dvě dcery. Teď ho okouzlila absolventka Oxfordu Lilia Khousnoutdinova. Kráska má tatarské kořeny a vystudovala politologii. Miliardář o další ženě promluvil pro Luxury Prague Life.

Lilia je opravdu nádherná žena. Takovou krásku jsme dlouho neviděli. Zcela zastínila Janečkovu manželku Mariem, která takovou ženskost bohužel nevyzařuje.

Janeček tuto okouzlující ženu potkal na cestě po Asii. Lilia pomáhá ženám z celého světa objevovat ženskou sexualitu. Je to kněžka, která rozumí duši i vesmíru. Ezoterickým působením na ženskou duši umí vyvolávat mocné orgasmy. Ženské lůno se napojí na nekonečný vesmír a do nitra pak proudí věčná energie. Jsou to velmi složité věci, proto je Lilia studuje opravdu důkladně. Nejde tu o nějaké trapné zharmonizování čakřiček. Jde tu o skutečnou feminní energii, která je mocnější než peníze.

Související články

Další články