Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Miliardář Karel Janeček o své lásce: Chci být jen a pouze s Lilií

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
láska a vztahy
Podnikatel a mecenáš Karel Janeček (46) je velmi šťastný po boku své ženy Lilie Khousnoutdinové. I když se o něm ví, že krásné ženy ho vždy přitahovaly, nyní má miliardář jasno. „Chci být jen a pouze s Lilií a tak tomu bude po mnoho let,“ vyznal se Janeček na svém facebookovém profilu.

Karel Janeček (46) má za sebou složité dny. Rozvádí se s manželkou tunisko-francouzského původu. A Janeček přiznal, že mu Mariem Mhadhbi zle zatápí, když ho dokonce obvinila z násilí či únosu syna – psali jsme zde.

V současné době je Janeček velmi šťastný po boku své lásky Lilie Khousnoutdinové, se kterou vychovává malou dceru Isabelu. Janeček často dostává dotazy, jak je jeho současný vztah pevný. Říká, že na osobní otázky už moc reagovat nechce.

„Dnes jasně cítím, že chci být jen a pouze s Lilií a tak tomu bude po mnoho let a s vysokou pravděpodobností i po celý život,“ sdělil Janeček ke svému soukromí s tím, že rodinu je třeba chránit a ctít.

Mohlo by vás zajímat

Další články