Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Miliardář, kamarád Donalda Trumpa a sexuální predátor Epstein spáchal v cele sebevraždu

smrt
Jeffrey Epstein byl americký finanční poradce, kamarád Donalda Trumpa (73) a a registrovaný sexuální predátor. Podle amerických médií Epstein spáchal ve svých šestašedesáti letech sebevraždu v cele.

Miliardář Jeffrey Epstein byl podle amerických médií nalezen mrtev ve své cele. Podle nejnovějších informací měl podnikatel a kamarád prezidenta USA Donalda Trumpa spáchat sebevraždu.

Epstein čekal ve vazbě na proces kvůli zneužívání nezletilých dívek. Podle vyšetřovatelů si zval dívky do svých rezidencí na Floridě a v New Yorku. V roce 2005 podala jistá žena na policii v Palm Beach prohlášení, že její čtrnáctiletá nevlastní dcera byla dopravena do Epsteinovy vily, kde se pro něj měla svléknout a provést mu masáž.

Miliardář si měl do své vily vodit dívky kvůli placeným masážím, ale následně je zneužíval. Policie na základě prohlášení nevlastní matky začala jedenáctiměsíční utajované vyšetřování, do kterého se později přidala i FBI.

Epstein byl nakonec odsouzen k 18 měsícům vazby s pracovním povolením, ale jeho jméno bylo vloženo do registru sexuálních deviantů.

Mohlo by vás zajímat

Další články