Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Miliardář Janeček se stal otcem. Jeho tuniská manželka mu porodila syna

Miliardář Janeček se stal otcem. Jeho tuniská manželka mu porodila syna
Zdroj: facebook.com/profimedia.cz
Karel Janeček se stal opět otcem. Jeho o deset let mladší manželka Mariem porodila předčasně. Termín porodu měla totiž až na 21. prosince. Miliardář se fotkou syna pochlubil na sociální síti. Miminko má jmen více, jedním z nich je Karel po tatínkovi. Které jméno ale bude to první, zatím rodiče netuší.

Svou exotickou krásku potkal poprvé v Paříži na konferenci, byla to prý láska na první pohled a Karel na Mariem nemohl přestat myslet. Chodili spolu jen rok a půl a už byla svatba. Její rodině se to ale moc nelíbilo, otec si pro ni představoval muslima, a také mu vadilo, že by měla žít tak daleko - v České republice Nakonec ale otec do Česka přijel a dokonce se mu tady i líbilo.

Janeček je známý tím, že vyznává mnohoženství. Mimo manželství má ještě přítelkyni Markétu, která na svatbě nemohla chybět. Mariem to při seznámení samozřejmě neřekl. Když na to ale pak přišla, prý ho málem shodila do řeky, jak byla naštvaná. Zdá se ale, že mu vše odpustila a na Markétku si zvykla.

Pověstný byl také jeho vztah s modelkou a lékárnicí Janou Doleželovou. Ta ale jeho mnohoženství, o kterém se dozvěděla takřka v přímém přenosu, netolerovala.

Související články

Další články