Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Miliardář Janeček pod palbou drsné kritiky: Bývalá milenka Doleželová na něm nenechala nit suchou!

Miliardář Janeček pod palbou drsné kritiky: Bývalá milenka Doleželová na něm nenechala nit suchou!
Zdroj: facebook.com
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
ostrá slova
Miliardář Karel Janeček (45) je známý tím, že miluje ženy a rozhodně se nebrání mnohoženství. V současné době se ale rozvádí se svojí manželkou Mariem (34). Tahle informace neunikla ani jeho bývalé milence Janě Doleželové (37), která na Janečkovi nenechala nit suchou.

Jana Doleželová (37) randila s miliardářem Karlem Janečkem (45) před pěti lety. Jejich vztah skončil ihned potom, co Karel do kamery přiznal, že Jana rozhodně není jediná žena v jeho životě. To bývalou Miss hodně zaskočilo, protože o jeho lásce k ženám evidentně neměla ani ponětí.

Od té doby se spolu bývalí partneři nestýkají. Karel Janeček se v současné době rozvádí se svou tuniskou ženou Mariem Mhadhbi, protože zahořel láskou ke své éterické Lilii Khousnoutdinové a nechtěl dál setrvat v manželství se svou současnou ženou.

Miliardářův rozvod neunikl ani jeho exmilence Doleželové. Ta se na sociálních sítích pořádně rozohnila a na Janečkovi nenechala nit suchou. „Třetí manželka, čtvrté dítě, milenek nepočítaně... Za posledních šest let je to cca dva roky na jednu manželku a dítě. Kolik jich ještě bude?“

„Tak se mi zdá, že jsem před pár lety ‚vykázáním pána do patřičných míst‘ zřejmě unikla tzv. hrobníkovi z lopaty,“ opřela se Jana pořádně do Karla Janečka.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy