Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miliardář Janeček oslavil narozeniny po boku krásné Lilie: Karlovi dala jedinečný dar

Miliardář Janeček oslavil narozeniny po boku krásné Lilie: Karlovi dala jedinečný dar
Zdroj: profimedia / se svolením L. Khousnoutdinove / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
oslava

Podnikatel Karel Janeček oslavil své osmačtyřicáté narozeniny. Jeho půvabná partnerka, vystudovaná politoložka a historička Lilia Khousnoutdinova (33), pro redakci eXtra.cz prozradila, jak si oslavu užili a co svému milému koupila.

"Další nádherný rok života začíná. Oslavili jsme krásně již v pátek. Děkuji za tebe, Karle, a za krásu toho, jak spolu životem můžeme dnes tančit," uvedla dojemně partnerka Karla Janečka Lilia Khousnoutdinova k láskyplným snímkům z oslavy jeho osmačtyřicátých narozenin.

Pro eXtra.cz Lilia prozradila, jak si narozeninovou oslavu užili. "Oslava byla nádherná, jak již tradičně se konala na Žofíně. První pracovní část jsem moderovala, tu druhou část jsme si jako celá naše rodina pořádně užili," uvedla také s tím, co Karlovi k jeho narozeninám darovala. "Dostal ode mě malbu, která věřím, že se mu velice líbila."

​Lilia také promluvila o plánech do budoucna, společně mají velmi početnou rodinu a zejména právě jejich dětem by se chtěli co nejvíce věnovat.

"Společně bychom chtěli mít opět krásný rok, kdy se chceme zejména věnovat svým dětem. Čas bychom chtěli trávit v přírodě na krásném a vskutku relaxačním místě, jež jsme si pořídili začátkem roku," dodala.

Karel a Lilia společně přivedli na svět dvě děti, a to děvčátko Isabelu a v květnu narozeného syna Karla George. Z předchozích vztahů však mají ještě čtyři děti. Lilia má syna Lea a Karel má dcery Amálku s Viktorií a syna Karla Janise.


Související články

Další články