Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Miliardář Jakub Voráček zazáří na pražské NHL: Malý syn dává jeho Markétě zabrat

Miliardář Jakub Voráček zazáří na pražské NHL: Malý syn dává jeho Markétě zabrat
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Krása!
Hokejista Jakub Voráček (30) už se těší na páteční zápas NHL v Praze. Poprvé si zahraje v Česku v jiném dresu než národním, jeho tým Philadelphia Flyers se utká s Chicago Blackhawks. Voráček patří k našim nejlépe placeným hokejistům, doma má navíc krásnou partnerku Markétu (25) a malého syna Matěje (jsou mu 4 měsíce).

Po sedmi letech vážného vztahu s Američankou si Jakub Voráček (30) uvědomil, že chce od života něco jiného. Nicole proto poslal k vodě a dal se dohromady s českou zdravotní sestřičkou Markétou Burešovou (25).

A evidentně jim to klape, protože během letošního mistrovství světa v hokeji na Slovensku se jim narodil syn. Voráček tak z ledu spěchal do porodnice v Uherském Hradišti. Chlapečka pojmenovali Matěj a má se čile k světu. Dává ale pořádně zabrat Markétě!

Alespoň to tak vypadá na fotkách z letních prázdnin, na kterých se Markéta s Matějem v náruči mračila. Mohlo jí ale zrovna svítit sluníčko do tváře. Tehdy se rodinka vypravila na charitativní fotbalový zápas v jihočeské vesničce Vacov.

Jakub s Markétou si ale mohou dovolit mnohem dobrodružnější výlety. Voráček totiž patří k nejlépe placeným českým hokejistům.

S americkým týmem Philadelphia Flyers, za nějž v pátek nastoupí v Praze, má od roku 2015 podepsanou pohádkovou smlouvu. Platí do roku 2024, do kterého dostane 66 milionů dolarů. To je v přepočtu zhruba 1 650 000 000 korun! A špatné peníze nebral Voráček ani předtím. Markéta si zkrátka uměla vybrat!

Matěj není jediným synem hokejisty, z předešlého vztahu s Nicole má rovněž syna Jakuba (2).

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy