Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Miliardář Chlad ukázal své největší klenoty: Na Legendy přivezl své Bugatti za 70 milionů korun i jeho staršího bratříčka

Legendy 2023: Na akci vyrazil i Richard Chlad. Pochlubil se svým Bugatti Chiron
Zdroj: Denisa Bartoňová/koláž eXtra.cz
+ Dalších 25 fotografií
Legendy 2023

V pražských Holešovicích se o víkendu zhmotnil sen všech automobilových nadšenců. V sobotu 27.5. totiž odstartoval desátý ročník Motoristických slavností Legendy – 2023 a na výstavišti tak byly k vidění stovky moderních i historických aut či motocyklů. Příležitost nevynechal ani miliardář Richard Chlad, který se pochlubil svými luxusními sporťáky Bugatti Veyron a Chiron, jež mají dohromady hodnotu přes závratných sto milionů korun. Na akci nechyběla ani redakce eXtra.cz. 

V sobotu 27.5. na Výstavišti v pražských Holešovicích odstartoval již desátý ročník akce s názvem Legendy. Událost jako stvořená pro každého milovníka aut přilákala do hlavního města tisíce lidí. K vidění totiž byly stovky luxusních automobilových či motocyklových exponátů a na své si přišli i lidé, kteří obdivují historické vozy. Návštěvníci se dočkali ohromné show, během které se jim předvedly ty nejlepší motoristické kousky.

Richard Chlad předvedl své Bugatti Chiron

Hlavní sobotní program nevynechal ani automobilový závodník, influencer a sběratel luxusních anglických vozů Filip Turek, přítomen byl i miliardář Richard Chlad. Podnikatel, jenž je proslulý láskou k rychlým autům, se pochlubil svým luxusním sporťákem, kterým se v Česku pyšní pouze dva další šťastlivci. Richard předvedl své Bugatti Chiron za zhruba 70 milionů korun.

Aby toho nebylo málo, vzal i staršího předchůdce svého miláčka – Bugatti Veyron, jehož pořizovací cena se v době koupě pohybovala kolem 35 milionů korun. To však bylo před řadou let a vůz má nyní mnohem větší hodnotu. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás obdivuhodné kousky zachytila, jak se můžete podívat v galerii.

Chlad by mohl provozovat výstavu i své vlastní garáži

Chlad svými automobily na Legendách strhl pozornost. Chybu by však neudělal ani v případě, že by vyvezl kterýkoli jiný kousek ze své sbírky. V celé své kráse svou garáž před časem představil ve videu na YouTube kanálu Koza Bobkov a jeho sbírka je skutečně skvostem pro oči. "Nejradši mám v tuhle chvíli asi právě Bugatti Chiron, to auto mě překvapilo nejen rychlostí, ale i ovladatelností. Na sněhu, na ledě," rozpovídal se miliardář. "Je to opravdu závodní náčiní," dodal.

V garáži pak najdete i model Bugatti Veyron, ale i hned několik dalších luxusních automobilů, o kterých sní snad každé (nejen) mužské srdce. Jako bývalý automobilový závodník si Richard libuje právě ve sportovních kouscích.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy