Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Miliardář Chlad sbalil dceru Blaženy ze Slunce, seno: Je mi to fuk, vzkazuje exmilenka

Miliardář Chlad sbalil dceru Blaženy ze Slunce, seno: Je mi to fuk, vzkazuje exmilenka
Zdroj: archiv R. Chlada
+ Dalších 11 fotografií
nová láska
Na první pohled idylický vztah miliardáře Richarda Chlada s Liou Kees se rozpadl jako domeček z karet. Miliardář si už našel náhradu a teď randí s dcerou představitelky Blaženy Škopkové. Ani Lia Kees nezůstává pozadu. Podle našich informací už Kees není sama a randí s novým přítelem.

Miliardář Richard Chlad se ještě před létem objevoval po boku půvabné Miss Europe z roku 2016 Lii Kees. Všechno se zdálo růžové, jenže pak přišel náhlý rozchod. Chlad a Kees se rozešli ve zlém a vzájemně nešetřili ostrými slovy a výroky. O rozchodu tvrdil každý něco jiného. Miliardář poukazoval, že Lia má problém s alkoholem. Ona zase oponovala slovy, že je Richard hodně žárlivý a neumí unést, když se dáma baví s jiným mužem.

Richard Chlad se rozchodem s nádhernou Liou dlouho nezabýval a brzy si našel novou lásku. Randí s Annou-Marií Kánskou, která je dcerou představitelky legendární Blaženy Škopkové z komedií Slunce, seno. Pár tvoří už čtyři měsíce. Chlad všude novou lásku ukazuje a před přáteli hovoří o tom, že dívka je mnohem lepší, než byla Lia.

A co na to říká uhrančivá modelka? "Vůbec netuším, kde a s kým je," řekla pro eXtra.cz Lia Kees. Zároveň prozradila, že už má také nový vztah. "Věnuji se novému vztahu a nesleduji dění okolo," svěřila Kees. Nového partnera prý veřejnosti ukáže až časem, soukromí ventilovat prý nyní nepotřebuje.

Související články

Další články