Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Miliardář Chlad přiznal první komplikace před svatbou. Krásná Kánská v šoku z cen svých šatů. Nuly nemohla dopočítat

Anna Marie Kánská s Richardem Chladem v Chorvatsku.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, se souhlasem R. Chlad
+ Dalších 6 fotografií
Dovolená

Miliardář Richard Chlad tráví letní dovolenou se svou krásnou snoubenkou Annou-Marií Kánskou v Chorvatsku. Společně se plaví na jachtě a na první pohled si užívají klidu. Ten ale, zdá se, příliš nemají. Páru se totiž blíží svatba, a když Anna-Marie viděla ceny svatebních šatů, nestačila se divit. Jak miliardář prozradil redakci eXtra.cz, i on sám byl v šoku.

Milovník rychlých automobilů miliardář Richard Chlad odjel se svou snoubenkou Annou-Marií Kánskou k moři. Společně si na jachtě užívají předsvatební cestu, jenže všechno není tak idylické, jak se může zdát. Přípravy na svatbu vrcholí a Anna-Marie se dívala na nabídky cen svatebních šatů. A když ty částky viděla, nestačila se divit. Chlad se "pochlubil" momentkou, na níž je Anna zcela v šoku a nevěřícně hledí do svého mobilu, zatímco vysmátý miliardář stojí za ní.

Nastřelená cena za šaty

Co bylo příčinou šokovaného výrazu půvabné blondýnky? Tvářila se tak, když jí chodily nabídky na ceny na svatební šaty. Já nejsem žádný influencer, stejně tak ani Anna a chceme to tedy zaplatit, nicméně ten cenový rozptyl je strašný, ať už v korunách nebo eurech. A bylo jedno, jestli to byla známá švadlena, nebo ne,“ přiznal s pobavením pro eXtra.cz Richard Chlad.

Právě od jedné takové "švadleny" zrovna četla Kánská nabídku, když ji zachytila kamarádka na fotoaparát. "Ta momentka je naprosto výstižná. My jsme tam počítali řády nul, až jsem si myslel, že se Anna musela seknout. A nesekla," kroutil hlavou miliardář, který má zálibu ve sbírání rychlých vozů. Jenže vše má svou hranici, což Chlad jako zkušený obchodník dobře ví. „Je to realita, není to nahrané,“ dodal na závěr.

Komorní veselka na Maledivách

Svatba už se blíží. Proběhne v listopadu na Maledivách a podle Chlada se bude jednat o komorní veselku. Bude to skromné, komorní. Jen my dva, svědci a tím to končí,“ nechal se před časem slyšet pro eXtra.cz. Zároveň dodal, že on už má všechno ohledně svatby vyřízené, čeká už jen na prstýnky. Teď se začíná dostávat do tlaku trochu Anna, protože ta neustále přeskakuje z jedněch šatů do druhých, od jedné návrhářky ke druhé a třetí,“ přiznal.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy