Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Miliardář Chlad odjel na předsvatební cestu: Krásná snoubenka Anna-Marie ukázala výstavní postavu v plavkách

Richard Chlad je s Annou-Marií Kánskou v Chorvatsku.
Zdroj: eXtra.cz/koláž, Se souhlasem R. Chlad
+ Dalších 5 fotografií
Dovolená

Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad odjel se svou snoubenkou Annou-Marií Kánskou do Chorvatska. Společně si užívají sluníčko, moře a také plavby na luxusní jachtě. Anna-Marie navíc ukázala svou dokonalou figuru v jednodílných plavkách, zatímco miliardář redakci eXtra.cz prozradil, že cesta byla naprosto spontánní. Proč? 

Minulý rok požádal miliardář Richard Chlad svou partnerku Annu-Marii Kánskou o ruku právě během dovolené v Chorvatsku. Letos vyrazili k Jaderskému moři znovu. Tentokrát už se jedná o předsvatební cestu, kterou si dvojice patřičně užívá.

Sbalili jsme se poměrně narychlo. Když bylo v Čechách na začátku srpna ještě ošklivé počasí, volal mi kamarád, jestli bych nepřijel dělat školitele na loď. To jsem s velkou radostí uvítal, takže jsme vyrazili ze dne na den. Užíváme si to neskutečně, jezdíme po našich oblíbených destinacích, všude si nás pamatují, protože bez té lodě nejsem tak dlouho. Máme dobrou společnost, jídlo i pití, je to takový kýč, ale opravdu si to užíváme. I školení posádky,“ prozradil pro eXtra.cz Richard Chlad.

Nádherná postava

Na lodi jsou čtyři kapitáni a Anna-Marie dělá společnost Chladovi, kterého si zanedlouho vezme za muže. Miliardář přidal na sociální sítě fotografie své krásné snoubenky, která zapózovala na palubě lodi i u kormidla v jednodílných plavkách a ukázala svou perfektní figuru.

„Dlouho jsem nepřidával momentky Anny-Marie. U řízení jachty pouze nepózuje, opravdu ji umí řídit a hlavně kotvit. Má ty nejlepší námořní učitele,“ napsal pyšný Richard Chlad k fotografiím. Zkrátka předsvatební cesta jako víno!

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy