Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Miliardář Chlad obdivuje přírodní krásu: Dcera Blaženy ze Slunce, seno nastavila zrcadlo plastikovým zrůdičkám

Zdroj: Anna-Marie Kánská archiv
+ Dalších 11 fotografií
krása
Miliardář Richard Chlad (56) si skutečně umí vybrat krásné ženy. Ještě nedávno ho pojil velmi intenzivní vztah s Liou Kees, ale tomu již dávno odzvonilo. Chlad se čas od času se svými fanoušky na sociálních sítích podělí se střípky ze svého soukromí. Čerstvě navíc randí s pohlednou Annou-Marií Kánskou (26), na které neustále vyzdvihuje její přírodní přednosti. Tentokrát ale sledujícím oblíbeného miliardáře spadla brada.

Vztah miliardáře Richarda Chlada s Miss Europe z roku 2016 Liou Kees se dlouhou dobu jevil jako naprosto dokonalý. Proto spoustu lidí překvapilo, když pár oznámil, že jdou od sebe a již není cesty zpět.

Chlad ale rozhodně nesmutní a po jeho boku se už pár měsíců objevuje nádherná Anna-Marie Kánská, která je dcerou legendární postavy Blaženy ze Slunce, seno.

„Ne, to není Paris Hilton! To je moje nová přítelkyně – láska – ANNA. Anna-Marie Kánská. Absolventka vysoké školy. Zaměstnaná, zároveň i vedlejšák jako cvičitelka a vyznavačka jógy. Zcela přírodní,“ řekl Chlad nedávno ke své nové přítelkyni.

Chlad si tak nenápadně kopl do všech vyumělkovaných a upravených žen, které se honí za krásou a dokonalostí za pomoci plastických odborníků. Před pár dny se Chlad pochlubil na sociálních sítích dokonalým snímkem jeho přítelkyně.

Na první pohled je vidět, že Anička je skutečně krásná, přírodní a nenechá do sebe jen tak řezat. Chlad se pyšní jako páv a nikdo se mu nemůže divit. „Silikonové zrůdičky musí trefit šlak. Tohle je dokonalá krása,“ píší lidé do komentářů pod odvážným snímkem v plavkách.

Související články

Další články