Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Miliardář Chlad a jeho krásná snoubenka: Anna Marie se ukázala v odvážných šatech

Richard Chlad se svou snoubenkou Annou Marií.
Zdroj: se souhlasem Richarda Chlada
+ Dalších 9 fotografií
benefiční ples

Miliardář Richard Chlad a jeho krásná snoubenka Anna Marie Kánská se opět hodili do gala. Na Tenerife, kde spolu žijí, se totiž zúčastnili druhého ročníku benefičního Česko-Slovenského plesu, který byl plný hvězd. Podle informací eXtra.cz nechyběli Dagmar Havlová, Michal David, zpěvačka Dasha či Ivana Gottová.

Dcera Blaženy z trilogie Slunce, seno byla sexy jako nikdy předtím. Spolu se svým snoubencem, miliardářem Richardem Chladem, si nenechali ujít benefiční ples ve stylu StarDance, který se konal na ostrově Tenerife. Mezi téměř třemi stovkami hostů nechyběly ani Ivana Gottová či Dagmar Havlová. A právě s druhou jmenovanou si měla Kánská padnout do oka.

„Musím říct, že mě to samotného překvapilo, ale Anička si s paní Dagmar Havlovou asi dvě hodiny cosi vyprávěly. Včera jsem ještě s paní Havlovou a dalšími známými byl na večeři a bylo to příjemné posezení,“ přiznal nám Chlad, který si nemohl akci vynachválit.

„Konalo se to v nejluxusnějším hotelu na Tenerife, Bahía del Duque v Costa Adeje, který je hodně navštěvovaný českou a slovenskou komunitou. Bylo tam asi 250 lidí, takže sál praskal ve švech, měl plnou kapacitu,“ popsal Chlad s tím, že akce měla omezenou kapacitu a zájem převažoval nad počtem míst.

Poděkování Dagmar Havlové

Podle jeho slov šlo o nezapomenutelnou akci. „Od začátku do konce to mělo neskutečné grády. Bylo to ve stylu StarDance, takže dámy byly v róbách, pánové ve smokinzích. Ples odstartovala skupina ve stylu karnevalu v Riu. Bylo to překvapivé, dynamické a milé. Vystoupila Dasha s kapelou Pajky Pajk, neskutečný Peter Nagy s akustickou kytarou a Michal David zvedl všechny ze sálu a tancovali jsme, jako kdyby nám bylo dvacet,“ dodal Chlad, s tím, že stačilo málo a na ples s partnerkou, která byla v černých šatech nebezpečně sexy, nešli.

„Aničce se na ples nechtělo, ale jelikož jsem akci sponzoroval, tak jsme šli a ona byla opravdu úchvatná,“ přiznal Chlad.

Na své si přišla i Dagmar Havlová, která se plesu zúčastnila v pozici předsedkyně Nadace VIZE97, na jejíž konto poputovala částka více než tři sta tisíc korun. Ta všem dárcům poděkovala na svém Instagramu. „Moji milí, nechávám tu pár momentek z včerejšího plesu, kde Nadace získala 302 100 CZK na projekt Oběti domácího násilí. Děkujeme všem dárcům a organizátorům za tuto pomoc,“ vyznala se bývalá první dáma.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy