Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Miliardář Chlad a dcera Blaženy ze Slunce seno odtajnili soukromí. Bude svatba s o třicet let mladší kráskou?

Pár spolu bude za dva měsíce dva roky.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
zpověď

Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad (59) žije po boku své krásné partnerky Anny-Marie Kánské (29) už téměř dva roky. Chlad nechal redakci eXtra.cz nahlédnout do jejich soukromí a promluvil o svatbě. Ještě před pár roky by se prý podruhé neoženil, avšak kvůli své půvabné blondýnce se ještě jednou možná zlomit nechá. 

Richard Chlad tvoří pár s dcerou Veroniky Kánské, představitelkou Blaženy ze Slunce, seno, Annou-Marií Kánskou už téměř dva roky. Partnery od sebe dělí třicet let věkový rozdíl a mnoho lidí jim šanci na dlouhodobý vztah nedávalo. Jenže se ukazuje, že se vše vyvíjí v tom nejlepším možném směru a jejich pouto je každým dnem pevnější.

Richard Chlad o svatbě i vztahu

Proto se redakce eXtra.cz Richarda Chlada zeptala, zda už nepřemýšlí nad veselkou, o které se už párkrát zmínil.

"Já si dělám legraci ze všeho a všude. Svatba momentálně nehrozí, nicméně s Aničkou spolu budeme za dva měsíce už dva roky. Musím říct, že ten vztah funguje neuvěřitelně. Řekl bych, že je to čím dál lepší, což doufám, že je na mně i vidět," líčí bývalý automobilový závodník s úsměvem a slovy, že už se podruhé ženit nechtěl, avšak kvůli Anně-Marii by se zlomit zřejmě nechal.

"Možná bych se zlomit nechal, i když všude říkám, že podruhé udělá takovou kravinu jen idiot, tak uvidíme. Na svatbu se nás lidé z blízkého okolí neptají, většinou o tom diskutují lidé mimo nás. Jsou zvědaví a my jim odpovídáme, neurážíme se, ale možná to přijde, až to přijde."

Co Richarda na Anně-Marii zaujalo?

Před nedávnem nám Richard Chlad také prozradil, co ho na půvabné Anně-Marii Kánské zaujalo.

"Na Anně si nejvíce cením její bezprostřednosti. Anna je opravdu na současnou dobu ojedinělý a krásný člověk, a to nejen svým vzhledem. Dodělala vysokou školu a myslím, že má talent a všeobecný přehled. Cením si její upřímnosti, prakticky vůbec jsme se za celou dobu nepohádali. Je nesmírně přátelská," tvrdí.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy