Vnadná moderátorka Eva Perkausová (21) rozhodně nemá o ctitele nouzi. Jak v pondělí odhalil deník Blesk, hlavním kandidátem na nového milence se stává fotbalista Václav Kadlec (23). Byli spolu na večeři a pak na romantické procházce Prahou. Slušelo jim to spolu.

Na tom by nebylo vůbec nic divného, dva krásní mladí lidé k sobě zahořeli citem. Jenže to by nesměla být bývalá playmate dávno zadaná.

Sice nikdy svého přítele neukázala, ale sama říká, že není single. Kdo je ale ten její tajný milenec? Podle serveru ahaonline.cz je to vlivný podnikatel Antonín Charouz (61).

"Je veřejným tajemstvím, že má něco s Charouzem. Tím starším. A právě ten se ji snaží tlačit dopředu, jak to jen jde. A hodně tvrdě,“ tvrdil na začátku tohoto roku zdroj ahaonline.cz a další média se přidala.

Sličná Eva se obrnila hradbou mlčení, co se movitého prodejce aut týče. Právě Charouz má být jejím mecenášem nejen v posteli, ale také po finanční stránce, modelka se ráda vyžívá v luxusu.

Že by ho ale vyměnila za hezounka Kadlece? To zarputile odmítá. „Někdy se náhodou potkáme a zajdeme na kafe. Známe se asi šest let a je mezi námi přátelský vztah,“ řekla deníku Blesk.

My jsme se ale nedali a chtěli jsme slyšet vyjádření i od miliardáře, co na to říká, že mu milenka randí s jiným. Jeho reakce nás dost zaskočila. Nejdříve zuřil, že nám do toho nic není, a pak se začal do telefonu až hystericky smát. „Omlouvám se, ale přijde mi to všechno vtipný,“ jenom nám odsekl a položil telefon.

Tento hovor se dá vyložit tak, že ho celá situace s milostným trojúhelníkem zaskočila a nevěděl, co rozumného říct. Nebo to má na háku a Evě dává prostě volnost.

Přeci jen si musí uvědomovat, že fotbalista ho válcuje v tom, že je pohledný, talentovaný, s budoucností a mladými geny! Na druhou stranu, určitě nemá na kontě miliardy jako Charouz. A peníze imponují každé ženě.

Jak celý tenhle zvláštní milostný trojúhelník dopadne, ukáže čas. Ale Evě by to víc slušelo po boku Vaška než vedle stárnoucího pracháče, který je o 40 let starší. Zvítězí nakonec láska, nebo spíš touha po penězích a luxusu?

Víte něco o románku Evy s Vaškem Kadlecem? Nebo jste ji viděli po boku Antonína Charouze? Nebo znáte i další muže točící se kolem moderátorky? Ozvěte se nám na email redakce@extra.cz.