Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus ve vyjádření k Liamovi přiznala vše: Její největší song je o šňupání

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
co všechno vyváděla
Proslulá rebelka Miley Cyrus (26) nedávno opět všechny šokovala, když oznámila rozchod s manželem Liamem Hemsworthem (29). Lidé ji začali ihned hanit, že zničila teprve sedmiměsíční manželství. Bývalá Disney hvězdička se nyní na sociální síti vyjádřila k celé situaci. A vypadá to, že se pořádně rozohnila.

Před nedávnem všechny šokovala zpráva o ukončení manželství zpěvačky Miley Cyrus (26) a Liama Hemswortha Pro většinu jejich fandů to byla velká rána, protože sňatek uzavřeli teprve před sedmi měsíci

Protože je Miley známá svým rebelstvím, asi jí manželství s klidným Liamem nevyhovovalo. Rozchod přišel kvůli tomu, že Miley byla na dovolené s modelkou Kaitlynn Carter a byly zachyceny při líbání.

Nyní hvězda kdysi velmi oblíbeného seriálu Hannah Montana podala na svém twitterovém účtu vysvětlení k celé kauze. A vypadá to, že se pořádně rozčílila, protože ji všichni obviňují z toho, že zničila takhle krátké manželství. "Mohu akceptovat to, že jsem si vybrala takový život, ve kterém musím žít naprosto otevřeně a veřejně ve 100 % veškerého času. To, co nedokážu přijmout, je fakt, že jsem nazývána lhářkou, která se snaží zakrýt zločin, který neudělala. Nemám co skrývat," začala v prvním statusu Miley. No a pak už to jelo samo. Rebelka na sebe začala chrlit věci, které by většina lidí nebyla schopna veřejně přiznat.

"Není žádným tajemstvím, že jsem byla party člověk. Nejen že jsem kouřila, ale také jsem obhajovala trávu. Experimentovala jsem s drogami, můj největší song je o tancování na extázi a šňupání lajn v koupelně," nebála se veřejně přiznat bývalá Disney hvězdička. Tím to ale nekončí, zpověď pokračovala. "P*srala jsem to a podváděla jsem ve vztazích, když sem byla mladá. Na internetu je nejspíše mých nahých fotek víc než kterékoliv jiné ženy v historii," vypisovala Miley na Twitteru.

Nakonec Miley upozornila na to, že se může přiznat k mnoho věcem, ale odmítá přijmout, že její manželství skončilo kvůli podvádění. Také vyjádřila lásku k Liamovi a napsala, že ho vždycky bude milovat. Nicméně nakonec napsala, že tohle rozhodnutí dělá pro sebe a že musí předešlý život zanechat za sebou. "Jsem hrdá, že mohu říci, že jsem zkrátka na jiném místě, než kde jsem byla, když jsem byla mladší," zakončila svoji dlouhou zpověď rebelka Miley. Musíme uznat, že Miley musí být opravdu odvážná, když byla schopna veřejně mluvit o veškerých průšvizích, které kdy napáchala. Co dalšího Miley kdysi vyváděla? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články