Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Miley Cyrus to střídá jako ponožky: Po rozchodu s Kaitlynn má zase nový objev

Miley Cyrus to střídá jako ponožky: Po rozchodu s Kaitlynn má zase nový objev
Zdroj: youtube
+ Dalších 5 fotografií
nová láska?
Neuplynuly ani dva týdny, co rebelka Miley Cyrus (26) ohlásila rozchod s Kaitlynn Carter (31). Sotva se holky vydaly vlastními cestami, Miley si našla záplatu na srdce. Byla spatřena s dlouholetým kamarádem Codym Simpsonem (22).

Miley Cyrus (26) nikdy nepřestane překvapovat. V jednu dobu to vypadalo, že se uklidnila, když se provdala za dlouholetého přítele Liama Hemswortha Jenže v polovině srpna naprosto všechny odrovnala poté, co se s Liamem rozešla a dala to dohromady s někým jiným

A ten někdo jiný byla žena. Začala randit s Kaitlynn Carter, což je bývalka Brodyho Jennera, který je příbuzný se slavnou rodinou Kardashianových. Fanoušci ji obviňovali, že zničila manželství s Liamem. To se Miley nelíbilo a na sociální síti zanechala drsný vzkaz

Ovšem netrvalo dlouho a dívky se rozešly Od rozchodu uběhly zhruba dva týdny a rebelka Miley zase šokuje. Vzhledem k tomu, že je veřejně známá osobnost, neschová se opravdu nikde. Fanoušci ji totiž bedlivě sledují a nyní se jim podařilo zachytit opravdovou perličku. Na video bylo zaznamenána schůzka Miley Cyrus a Codyho Simpsona. Jsou dlouholetí kamarádi, jenže tohle setkání nevypadalo vůbec jako běžný sraz na oběd. Byl tam jasný náznak toho, že jsou na rande. A proč? Protože proběhla i pusa. A ne jen tak ledajaká. Podle fanynky, která záznam pořídila, se doslova líbali.

Cyrus sice tvrdila, že potřebuje delší pauzu a být nějaký čas sama, jenže zřejmě změnila názor a našla si vcelku rychle záplatu na srdce. Nevěříte? Podívejte se do fotogalerie, jak si Cody s Miley užívali.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy