Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus slaví narozeniny: Zase se urvala ze řetězu, holky i kluky střídá jako ponožky

Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Všechno nejlepší
Přestože se Miley Cyrus (27) tvářila, že turbulentní období má dávno za sebou, nebyla to pravda. Stále jela v alkoholu i drogách a přiznala to po rozchodu s Liamem Hemsworthem (29). Pár s ním přitom tvořila dlouhé roky, v roce 2018 se dokonce vzali a plánovali miminko. Zpěvačka, která dnes slaví narozeniny, ale priority přehodnotila a po hlavě se vrhla do rychlovztahů!

Miley Cyrus (27) je hvězdou světového šoubyznysu od útlého věku. Narodila 23. listopadu 1992 na americkém Zapadákově, ale slavný tatínek Billy Ray Cyrus (58) dceru dokázal i z Tennessee protlačit do televize. Už jako devítiletá dostávala drobné roličky, největší zlom však přišel o pět let později.

Psal se rok 2006 a začal se vysílat seriál Hannah Montana, kterou Miley ztvárňovala do roku 2011 a s blonďatou postavou byla pevně spjatá. Stala se z ní superhvězda, nálepku však ze sebe toužila strhnout. A tak se krátce po skončení seriálu doslova urvala ze řetězu a všechno, co dělala, nějak souviselo se sexem, drogami a alkoholem.

Promiskuitní Miley

Nakonec ji z bláznivého období vysekal Liam Hemsworth (29), bohužel jen zdánlivě. Ačkoliv měli na konci loňského roku svatbu, po sedmi měsících od veselky dostal Liam od Miley kopačky. Přes písničku se pak přiznala, že stále jede v drogách. A očividně jí to vyhovuje.

Po odkopnutí Liama se z ní pomalu, ale jistě stává jedna z nejpromisku­itnějších hvězd. Už stihla randit s blogerkou Kaitlynn Carter (31), před dvěma týdny si začala se zpěvákem Codym Simpsonem (22), ale proslýchá se, že už i ten je minulostí. Na koho si brousí zuby teď?

Necháme se překvapit a v každém případě přejeme všechno nejlepší!

Související články

Další články