Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Miley Cyrus šla donaha: Rebelka prošla razantní proměnou

Miley Cyrus nahá: Zpěvačka se svékla pro časopis Interview
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Odhaleno

Zpěvačka Miley Cyrus (28) šla donaha. Během focení pro magazín Interview odhalila své tuhé bradavky, pevná ňadra i rozkrok zakrytý jen tenkou látkou kalhotek značky Gucci. Všechny lechtivé fotky najdete v naší galerii. V článku se můžete podívat jak na video z focení, tak na přísný dietní režim, který padesátikilová kráska dodržuje.

Rebelka je zpět

Zpěvačka Miley Cyrus (28) se po dlouhé době rozhodla odhodit svršky. Kdo si myslel, že má tahle krasavice éru rebelky za sebou, se šeredně pletl. Miley zapózovala pro magazín Interview a na fotkách odhalila to, co sice už většina fanoušků měla možnost spatřit, ovšem v novém kabátku.

Od té doby, co Miley pověsila veganství na hřebík, se její postava změnila. Kdysi vyzáblá Miley se teď pyšní vysportovanější a oblejší postavou. Během focení odhalila bradavky a celá ňadra. Nafotit se nechala i zespoda a s roztaženýma nohama. Při tom ale měla Gucci kalhotky.

Dlabe zeleninu

Kromě svých provokací, častých změn image a skvělých vokálních schopností je Miley známá i svou posedlostí zdravými jídly. Možná si tak kompenzuje nadměrnou konzumaci marihuany. "Jsem ztělesněním trávy," vyjádřila se nedávno na Twitteru.

Zpěvačka váží kolem padesáti kilo, miluje jógu, běh a crossfit a pilates. Miley sice stále preferuje rostinnou stravu, do svého jídelníčku ale zařadila ryby. Na snídani si ráda dopřeje smoothie, den pokračuje salátem s fazolemi, k večeři si dá ráda rybu se zeleninou a quinoou anebo třeba lehkou zeleninovou polévku. Během dne popíjí ovocné a zeleninové šťávy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy