Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus se v převleku ptá lidí, co si o ní myslí. Podívejte se, jaké kapky od nich dostala!

+ Další fotografie
Jimmy Kimmel zase vymýšlí legrácky a tentokrát si k tomu přizval i Miley Cyrus. V převleku se vydávala za televizní reportérku a zjišťovala, co si o ní okolí myslí.

Poslední show Jimmyho Kimmela se zúčastnila také Miley Cyrus (22). A populární bavič ji rozhodně nešetřil a v paruce a šedém kostýmku ji jako falešnou australskou reportérku Janet poslal do ulic. Mezi kolemjdoucími měla vyzvídat, co si myslí o její osobě.

A dozví se opravdu pěkné věci!

Někteří přiznávají, že její hudbu nikdy neslyšeli, jiní sdělují názor, že Cyrus jenom zoufale volá o pozornost a Hollywood ji naprosto zkazil. Jeden z mužů taky řekne, že by ji klidně měl za dceru, ale jednoznačně před ní upřednostňuje Taylor Swift.

Kdyby na místě reportérky Janet byla jiná povaha, jednoduše asi skončí červená až za ušima a z ostudy raději začne chodit kanály.

Jak ale můžete očekávat, Cyrus si z kritiky na svou osobu nic moc nedělá a jednomu z mužů dá dokonce nahlédnout do tajů svého hrudníku, to když mu chce dokázat, že skutečně není známou zpěvačkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články