Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Miley Cyrus se nepřestává svlékat: Pověsila veganství na hřebík a přibrala na normální váhu

Miley Cyrus se opět svlékla na Instagramu
Zdroj: Instagram Miley Cyrus
+ Dalších 10 fotografií
Miley

Miley Cyrus (28) začala pravidelně posilovat a veganství pověsila definitivně na hřebík. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a zpěvačka konečně přibrala na zdravou váhu. Svým krásným tělěm se pochlubila na sociálních sítích. Jak se vám krásná a nestydatá Miley líbí?

Když to máš, tak to ukaž

Miley Cyrus (28) nepřestává provokovat. Nezkrotitelná rebelka se s oblibou svléká jak na pódiu, tak i na Instagramu. Zpěvačka, která nedávno pověsila veganství na hřebík, se ale vůbec nemá za co stydět. Lehce přibrala, ovšem v pozitivním slova smyslu. Už v minulosti se na sociálních sítích vyjádřila, že za dob, kdy nejedla žádné živočišné produkty, byla jen skořápka, rozbitá a prázdná.

Dieta se zaručeným výsledkem

I její postava působila spíš vychrtle a Miley se prý nemohla ani soustředit na své výkony na pódiu. Teď posílila a nabrala na svalech a vypadá lépe než kdy jindy. Jak to dělá? Padesátikilová zpěvačka miluje jógu a denně se jí dokáže věnovat klidně i dvě hodiny. Kromě toho cvičí pilates nebo běhá, zařadila i činky.

K snídani si dopřává většinou jen lehké smoothie, k obědu si dává saláty a i její večeře se skládá především ze zeleniny. Ráda si smlsne i na palačinkách z ovesných vloček, ovoci, těstovinách nebo nejrůznějších džusech a polévkách.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy