Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus promluvila o svém skandálu na cenách MTV. Bude si zase sahat mezi nohy a vyplazovat jazyk?

Miley si myslí, že je prostě svá.
Zdroj: profimedia.cz

Zpěvačka Miley Cyrus (20) se natolik chtěla odlišovat od dívčího idolu Hannah Montany, kterým kdysi byla, že si z toho začala sahat mezi nohy, vrtět zadkem a vyplazovat jazyk jako smyslů zbavená. Nakonec se stala akorát terčem posměchu, že je nesoudná kopírka Madonny, Lady GaGa (27), Michaela Jacksona a dalších hvězd.

Svoji vrcholnou exhibici předvedla Miley na srpnovém předávání cen MTV VMA's, které se stalo skandálem roku a dlouhé týdny plnilo titulní strany časopisů a webových deníků. A už 10. listopadu proběhne v Amsterodamu slavnostní galavečer předávání cen MTV EMA's, na kterých Miley také vystoupí a které v přímém přenosu odvysílá česko-slovenská verze lifestylové MTV.

Co můžeme od Miley čekat tentokrát? Předčit líbací scénu Madonny s Britney Spears na VMA's 2003 se Miley asi nepodaří, přesto se veřejnost chvěje napjatým očekáváním, že se kontroverzní zpěvačka předvede s něčím ještě ulítlejším. „Nikdy jsem neměla život pod kontrolou. Samé vzestupy a pády,“ řekla ke svému největšímu skandálu zpěvačka v dokumentu Miley Cyrus: The Movement, který mohou diváci vidět už 27. 10. ve 22:00 v repríze dokumentu na česko-slovenské verzi MTV.

Související články

Další články