Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus přišla o štěně, zpěvačka na koncertě předváděla scény, jakoby jí pomřela celá rodina

Miley Cyrus přišla o psa a hned musela veřejně demonstrovat, jak truchlí.
Zdroj: Instagram, Profimedia.cz

Je to smutné, je to smutné! Pejskaři by tohle asi neměli číst. Zpěvačce Miley Cyrus (21) 1. dubna zemřel pes, dvouletý Aljašský Klee Kai jménem Floyd. Veřejnost se samozřejmě zajímala, co bylo příčinou smrti, a objevily se informace, že nebohé zvíře roztrhal kojot.

Smrt rodinného mazlíčka je zajisté krutá věc, ale zpěvačka, která věčně pendluje po koncertech a její hlavní prioritou je ukazovat ohanbí a vyplazovat jazyk, zrovna nepůsobí jako zarytá pejskařka. Její lásku k psům jí věříme asi stejně jako Ivetě Bartošové (47) nebo Agátě Prachařové (28), které za svou mediální kariéru už vystřídaly několik psů, o jejichž koncích se vyprávějí podivuhodné story.

Zpěvačka pak na svém dalším koncertě předvedla srdceryvnou scénu, nechala na pódium umístit nafukovací maketu Floyda a celou dobu se po ní plazila jako olašská vdova u rakve svého zemřelého manžela.

Miley už má ale novou náhradu, její matka se rozhodla, že své dceři koupí další štěně, které dostalo jméno Moonie. Tak snad tenhle chlupáč vydrží v rodině Cyrus déle než jeho předchůdce.

Související články

Další články