Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus o děsivých podmínkách, které panují u Disney: Na spánek měla jen 20 minut!

Miley Cyrus vzpomíná na doby Hannah Montana: Na spánek mi dal Disney 20 minut
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Osudy

Jen dvacet minut na oběd a spánek, tolik dostala dětská hvězda Miley Cyrus (28), když jako dvanáctiletá pracovala pro firmu Disney. Ta ji proslavila jako Hannah Montanu. Zpěvačka přiznala, že její denní režim byl neúnosný a psychicky extrémně náročný a celý kolotoč slávy se neobešel bez následků.

Práce v Disney? Otročina

"Nechci tvrdit, že to bylo vyloženě využívání, protože to asi prostě nikomu v té době nedošlo, ale když se na to podíváte zpětně, pro dvanáctiletý dítě je to neúnosný. Měla jsem se oblíkat a líčit v limuzíně a při tom dávat rozhovory, dostat se do hotelu, přelíčit se na Hannah, jít nahrávat písničky, zkoušet, hned pak mít koncert... na oběd a spánek jsem pak měla vyhraněných dvacet minut. Ale každý, kdo má dítě, prostě ví, že šlofík a oběd za dvacet minut je prostě nemožné," šokovala během Hart to Heart rozhovoru s Kevinem Hartem zpěvačka Miley Cyrus (28), když vzpomínala na svoji první práci, která ji proslavila. Tehdy jí bylo teprve dvanáct let a už měla podepsanou smlouvu s Disney. Celý svět ji znal jako Hannah Montanu.

Cesta za slávou ale nebyla jednoduchá, Miley jezdila na konkurzy od svých deseti let po celé dva roky, než roli Hannah Montany dostala. Ta se jí stala osudnou a dnes již světoznámou popstar vystřelila raketovou rychlostí.

"Pár holek, co se mnou chodily do školy v Nashvillu, letělo na konkurz do Disney až do Los Angeles a já prosila mámu, abych mohla taky. Ta se bála lítání, takže jsme celá rodina jezdili tři dny v autě. Pravidelně, na další a další konkurzy," vzpomíná zpěvačka s tím, že do role dokonce původně obsadili navíc někoho úplně jiného.

Podepsalo se to na psychice, přiznala

"Měla jsem doslova čtyři zuby, na nich rovnátka a taky akné, roli dostal původně někdo jiný, ale nakonec se rozhodli pro mě, protože na mě reagovali líp diváci. Show se připravovala celé dva roky," pokračuje Miley.

"Koncept toho pořadu byl, že když se nalíčím, vezmu si blond paruku a obléknu si třpytivé oblečení, jsem někdo. To je pro dvanáctiletou holku hodně náročný vstřebat. Když jsem se pak na veřejnosti ukázala jako Hannah, vznikla hysterie," líčí s tím, že jako Miley fanoušky nezajímala tolik jako Hannah, což na její psychice zanechalo stopu a většinu z doby, kdy v show Hannah Montana účinkovala, si nepamatuje, protože ji vytěsnila.

"V té době jsem se v podstatě stala Hannou, začala jsem si tvořit alter ega. Hannah už pro mě nebyla role, byla jsem to já. V podstatě to byla moje identita, jako dítě jsem přijala, že jsem prostě Hannah," uzavřela Miley.

Související články

Další články