Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus hlásá rozchod po 7 měsících manželství: Hezouna nahradila modelka

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 12 fotografií
rozchod
Všichni byli přesvědčeni o tom, že se věčná rebelka Miley Cyrus (26) definitivně zklidnila, když se provdala za pohledného herce Liama Hemswortha (29). Divoká zpěvačka nyní ale všechny tyto lidi opět utvrdila v tom, že u Miley Cyrus zkrátka nikdy nevíš. Po sedmi měsících zpěvačka oznámila rozchod se svým manžele a lidem ukázala novou přítelkyni.

Miley Cyrus (26) ze svých divokých let evidentně ještě nevyrostla. Někteří fanoušci si mysleli, že se Miley definitivně uklidnila po sňatku s hercem Liamem Hemsworthem. Druzí se zase pomalu začali ukousávat nudou a volali po staré a sprosté Miley.

Zpěvačka si ale vybrala zlatou střední cestu. K bývalým sprostým oplzlostem se sice nevrací, ale pořádný šok pro spoustu lidí to rozhodně je. Po teprve sedmi měsících od svatby s rozkošným Liamem totiž oznámila rozchod.

Na jednu stranu je fakt, že je herec vážně kus, ale na hodně lidí působí, že s ním žádná divočina nebude. A možná po tomhle se Miley Cyrus zastesklo, a proto vyrazila s modelkou Kaitlynn Carter na dovolenou, kde byly zachyceny při líbání.

Kaitlynn Carter je nádherná blogerka, která má v sobě něco, co patrně Liamovi schází. Ale u Miley Cyrus člověk nikdy neví. Třeba za pár měsíců dospějí k tomu, že chtějí všichni tři žít společně.

Související články

Další články