Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus bojuje se zákeřnou chorobou: V nemocnici ji navštívil nový přítel

+ Dalších 13 fotografií
nová láska?
Zpěvačka Miley Cyrus (26) musela být hospitalizována v nemocnici. Trápí ji zákeřná nemoc, ze které se snaží co nejrychleji vyléčit, aby se mohla účastnit plánovaného koncertu. Do nemocnice ji přišel navštívit její nový přítel, jak ho sama nazvala. Který fešák přišel opečovávat nemocnou Miley?

Rebelka Miley Cyrus (26) je nyní v nemocnici. Trápí ji angína a zpěvačka se snaží co nejrychleji vyléčit, protože má brzy naplánované vystoupení a nechce své fanoušky zklamat. Na snímcích z nemocnice vypadá opravdu vyčerpaně.

Radost jí ovšem zvedl její dlouholetý kamarád, který ji přišel navštívit. Na sociální síti se oba pochlubili záběry z nemocnice. Fešák Cody Simpson překvapil svoji milou, když do nemocnice dorazil s květinami a kytarou. Cody pro Miley složil písničku, kterou jí pěl přímo na lůžku, kde leží. Miley byla celá v rozpacích a vypadalo to, že nemá daleko do pláče.

Vše napovídá tomu, že Cody s Cyrus tvoří pár. I ona sama ho v jedné ze story nazvala přítelem.

Miley to poslední dobou pořádně střídá. Po sedmi měsících ukončila manželství s Liamem Hemsworthem a jeho vyměnila za Kaitlynn Carter. Dívkám vztah ale dlouho nevydržel a po měsíci se rozešly. Podle Miley to bylo moc uspěchané. Také se nechala slyšet, že teď potřebuje od randění pauzu. To ovšem netrvalo dlouho a Miley byla přichycena, jak se líbá s Codym. Ve fotogalerii naleznete rozkošné snímky Codyho, jak utěšuje Miley v nemocnici.

Mohlo by vás zajímat

Další články