Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus a Liam Hemsworth oznámili rozchod. Liam už má jinou, Miley se z toho časem vylíže

Zdroj: reprofoto dailymail.co.uk

Liam Hemsworth (23) se před rokem a půl zasnoubil s milou brunetkou, která uměla skvěle zpívat, zrovna dost zhubla a celkově jí to slušelo. Navíc měla spoustu peněz, kariéru a popularitu, za zadkem nonstop tři sta padesát oddaných fanoušků v kostýmu Hannah Montana, prostě vše, co si může mladý muž od své nastávající přát.

Jenže pak se Liam jednoho dne probudil a vedle něj ležela vychrtlá odbarvená Lady Gaga light, která mu ani nemohla říct dobré ráno, protože jí v tom bránil vyplazený jazyk. Když spolu šli na oběd, odmítala si vzít oblečení a za neustálého twerkování si do rozkroku sahala častěji než Michael Jackson se zánětem žaludu.

Liam proto začal koukat po jiných, třeba po herečce January Jones, se kterou měl údajně pletky, a tak se Miley (20) po měsících spekulací rozhodla oficiálně oznámit jejich rozchod.

Ona se zřejmě nyní zasnoubí s Marilynem Mansonem (44) nebo s Janou Kratochvílovou (128), Liam už prý randí s latinskoamerickou popovou hvězdou Eizou Gonzáles, která zatím ještě nezískala pocit, že je čtrnáctiletý gay na steroidech s postižením jazyka, takže to možná chvíli vydrží.

Související články

Další články