Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus a Liam Hemsworth opět spolu? Návštěvníci festivalu je měli přistihnout během líbačky!

Miley Cyrus a Liam Hemsworth opět spolu? Návštěvníci festivalu je měli přistihnout během líbačky!
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie
Že by se snad konal návrat jednoho z nejsledovanějších párů šoubyznysu? Miley Cyrus byla na australském festivalu spatřena ve společnosti Liama Hemswortha.

Od 28. prosince do 1. ledna se v australském Lorne konala hudební přehlídka The Fall Festival. Společně se svými bratry si ji nenechal ujít ani Liam Hemsworth (25), herec, který se naposledy objevil například ve finále série Hunger Games

Po většinu času byl obklopen ochrankou, takže nebylo příliš možností, jak by si ho mohli návštěvníci festivalu vyfotit. Přesto se někomu podařilo Liama zachytit na snímcích, kde si vedle sebe vede svou bývalou snoubenku Miley Cyrus (23). Podle některých svědků se dvojice spolu dokonce měla líbat a objímat!

Není ostatně žádným tajemstvím, že Liam k Miley chová stále vřelé city V říjnovém rozhovoru pro magazín Men's Health řekl: "Byli jsme spolu pět let, takže si nemyslím, že se mé city k ní někdy změní. A to je dobré, protože to znamená, že to bylo skutečné, nebyl to jenom úlet. Opravdu to byla důležitá část mého života a vždy bude."

Fanynkám dvoumetrového Australana tak zase zůstaly asi jenom oči pro pláč.

Související články

Další články