Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Miley Cyrus a Cody Simpson se rozešli: Láska je sice už nepojí, společného tetování se ale nezbaví

Miley Cyrus a Cody Simpson se rozešli: Láska je sice už nepojí, společného tetování se ale nezbaví
Zdroj: archiv Cody Simpson
+ Dalších 7 fotografií
rozchod
Miley Cyrus (27) je opět k mání. Vztah s Codym Simpsonem (23) totiž skončil. Miley s Codym randila skoro rok. Dokonce si nechali dát na počest jejich pětiměsíčního randění společné tetování. To je jim ale teď k ničemu.

Vášeň a pořádná nálož jiskření. Přesně tak vypadal vztah Miley Cyrus a Codyho Simpsona Sociální sítě hojně zásobovali fotkami, kde byla povětšinou Miley v nějakém odvážném oblečku a Cody zas polonahý.

Konec lásky

Jenže jak rychle tahle láska vzkvétala, stejně rychle i opadla. Jako první o jejich rozchodu informoval server TMZ. Portál ET později přinesl zprávu, že se cesty Miley a Codyho rozdělily už před několika týdny.

Důvod jejich rozchodu však zatím není známý, a tak fanoušci netrpělivě vyčkávají na oficiální vyjádření zpěvačky. Že se rozešli, naznačovala Miley už v jednom z příspěvků na Instagramu. "Navždy a nikdy víc," napsala Miley s černým srdéčkem za textem. "Držím hlavu vysoko v oblacích," dodala k nedávno přidané fotce.

Nezbedná Miley

Že je Miley pořádné číslo, víme všichni už pěkně dlouho. Minulý rok se Miley rozešla s manželem Liamem Hemsworthem, po jehož boku jí to neskutečně slušelo. Tehdy to zasáhlo mnoho skalních fanoušků tohoto páru.

Všichni to dávali za vinu Miley a neskutečně jí rozchod s pohledným hercem vyčítali. Ona se však svým odpůrcům bránila a nic si nenechala líbit. Nikdo se pomalu ani nezvládl ještě vzpamatovat z jejich rozchodu a divoška Miley se už začala objevovat po boku někoho jiného.

Velkým překvapením ovšem bylo, že ten někdo byla dívka. Miley randila s televizní hvězdičkou a bývalkou Brodyho Jennera z klanu Kardashianů Kaitlynn Carter Tím všem vyrazila dech.

Slečnám ale poblouznění nevydrželo dlouho Vztah se rozpadl jako domeček z karet, ovšem Miley nepotřebovala moc času na zoufání. Srdíčko jí zalepil právě koloušek Cody Simpson.

Dohromady to dali v říjnu loňského roku. Po pětiměsíčním randění se rozhodli jejich vztah zpečetit společným tetováním. To však ale možná bylo lehce unáhlené rozhodnutí, protože tetování je jim teď k ničemu. Cody a Miley si totiž dali sbohem po desetiměsíčním vztahu. Jedno se jim ale musí nechat, neskutečně jim to spolu slušelo a ta vášeň byla cítit na míle daleko. Jak moc jim to spolu seklo, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články