Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Milenku naháněl s nožem v ruce! Jaký je Karel Gott v posteli? Je to vysoká škola milování!

Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
Souboj o Karla Gotta (78) mezi jeho manželkou Ivanou (41) a dávnou láskou Alicí Kovácsovou (51) znovu nastolil otázku, jak to Mistr vlastně se ženami dělá. Je opravdu gentlemanem, který ví, jak se chovat! V noci se v něm ale zrodí zvíře. Co o něm milenky říkají?

Výtvarnice Alice Kovácsová se přes deník Blesk přihlásila k tomu, že udržovala poměr s Karlem Gottem (78). Ivana Gottová to špatně nesla. V říjnu roku 2017 manželovi zakázala, aby se s Kovácsovou stýkal. To zase špatně nese Gott.

„Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. Jestli je ona jediná, anebo mám ještě další. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku,“ pochválil Gott milovanou Alici v knize Když milenky pláčou.

A chválila ho také Alice. A nebyla sama. Gott vždy uměl ženy okouzlit a pak se jich zmocnil jako dravý candát nastražené rybičky. A milenky ho vždy chválily a vyjadřovaly se v superlativech o jeho mileneckém umění. „Kam se na něho hrabou mladí kluci. Ten by jim to pěkně natřel. Milovali jsme se i několikrát za noc. Není tím, kdo si se ženou lehne vždycky jenom do postele. I místnosti jsme střídali. Karel je romantik. Při sexu ale ne. To je dobře, protože přesně tahle kombinace vyhovuje. Muž musí být pozorný, plný něhy, ale musí být mužem, který si dělá se ženou absolutně všechno, co chce,“ uvedla jeho partnerka Jitka Svobodová.

Když milenky tečou

Ve slavné knize novinářky Michaely Remešové Když milenky pláčou se dostáváme až na samu dřeň Gottovy sexuality. „Že jsem několikrát klečela i pod stolem, snad ani říkat nemusím,“ směje se slavná milenka Marika Sörösová. Gott prý jednou naháněl Mariku po své vile od sklepa až na půdu. Pak se prý nechala dostihnout a „znásilnit“. Bylo to ale násilí něžné, jak to umí jen sám Mistr.

„Jindy to vypadalo jako v v Hitchcockově hororu. Gott přichází s nožem v ruce do koupelny. Tam spatří dívku. Nůž mu najednou padá na zem a on okamžitě tasí svoji přirozenou zbraň,“ stojí ve slavné knize.

Jaký měl Karel Gott vztah ke skupinovému sexu, si na eXtra.cz můžete přečíst už ve středu. Pokud ale nevydržíte čekat, tak si knihu Když milenky pláčou můžete zakoupit. Výtisk z roku 1999 nabízí snad každý lepší antikvariát v Česku.

Související články

Další články