Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Milenka Zdeňka Macury, týraná blondýna Vlaďka ukázala obsah záchranného balíčku: Bude v něm přesně to, co nečekáte!

Vlaďce v její osobní záchranné výbavě nechybí peníze, kreditka, zcela
vymačkaná pasta ani poměrně nový kartáček.
Zdroj: archiv extra.cz
+ Další 3 fotografie

Momentální úhlavní konkurentka Ivety Bartošové – týraná exmodelka Vlaďka Šuleková se začíná drát do světel českého showbyznysu stejně nekompromisně, jak to praktikuje její intimní přítel, ajťák a stavitel paletových chaloupek Zdeněk Macura. Nyní se blondýna vystavila s pandami a natvrdo ukázala své osobní věci, které by měly být součástí každého záchranného balíčku pro týranou ženu.

„Když je člověk v krizové situaci, může zapomenout i na některé důležité věci, třeba zubní pastu. Asi žádná žena by neměla odvahu ani chuť se k agresorovi pro věci vracet. Já jsem si všechno odnášela pomalu a nenápadně. Zařizovala jsem si i nové doklady, protože jsem před mým agresorem chtěla úplně utéci z Čech. Byl akorát problém s mou nemohoucí matkou, která je na vozíku. Nakonec jsem ji snesla dolů za pomoci hasičů,“ vzpomíná Vlaďka na svá utržená traumata.

Nová spoluochranitelka bezbranných obětí dodává: „Vždyť domov má být pro každého člověka radost, kam se vrací rád, kde si odpočine a uteče na chvilku před problémy, ne, aby měl strach v něm být,“ vyjádřila se Macurova múza. Takže zatímco se nyní Iveta Bartošová stala čerstvou nevlastní babičkou, exmučenka Vlaďka se pomocí názorných fotek a videí realizuje ve věci osvěty potřebným obětem násilnických psychopatů. Dle redakce eXtra.cz při útěku nesmíte zapomenout zejména na zvířata, peníze a prozac.

Související články

Další články